Polak wygrał 10 mln dolarów

Ostatnia aktualizacja: 27 lutego 2014

O wyjątkowym szczęściu może mówić Jerry Kajfasz, 53-letni Polak mieszkający w Lancaster, NY, który wygrał 10 milionów dolarów w loterii „Win For Life Spectacular”.

Szczęście Kajfasza jest tym większe, że początkowo oddał los sprzedawcy, który wydał mu pomyłkowo o jeden kupon loteryjny więcej niż zamówił. Szczęśliwy los został zakupiony 18 stycznia, w Depew One Stop na przedmieściach Buffalo, lecz o sprawie zrobiło się głośno w chwili odbierania przez szczęśliwca 10-milionowej wygranej.

Zwycięzca kupił siedem losów po 20 dolarów każdy, lecz sprzedawca pomyłkowo dał mu o jeden kupon za dużo. Jerry Kajfasz zauważył pomyłkę i oddał ostatni kupon, po czym wyszedł do swojego samochodu, gdzie sprawdził zakupione losy. W sumie wygrał 25 dolarów, które postanowił wydać na sprawdzenie swojego szczęścia. Wrócił więc do sklepu i poprosił o kupon, który wcześniej zwrócił i sprawdził jego zawartość na miejscu. Po zdrapaniu wszystkich pól okazało się, że los ten zawierał główną wygraną loterii „Win For Life Spectacular” wartą 10 milionów dolarów.

Czytaj całość na: dziennik.com

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL