Policja Piaseczno: „Punkt medyczyny”, a w nim hazard i narkotyki

Policjanci piaseczyńskiego wydziału kryminalnego wraz z funkcjonariuszami Mazowieckiego Urzędu Celno Skarbowego skontrolowali lokal z banerem „Punkt medyczyny”. Okazało się, że za tą nazwą kryje się coś zupełnie innego.

W środku ujawniono maszyny do gier hazardowych oraz narkotyki. Na prowadzenie tego typu działalności właścicielka nie posiadała zezwolenia. 24-latka została zatrzymana i osadzona w policyjnym areszcie. Za nielegalną działalność oraz posiadanie środków odurzających odpowie przed sądem. Zabezpieczone środki odurzające oraz gotówkę.

Policjanci piaseczyńskiego wydziału kryminalnego wraz z funkcjonariuszami Mazowieckiego Urzędu Celno Skarbowego przeprowadzili kontrolę jednego z lokali w Górze Kalwarii. Okazało się, że „Punkt medyczyny” z medycyną ma niewiele wspólnego. W środku ujawniono maszyny do gier hazardowych różnego typu.

Szybko ustalono, że 24-letnia właścicielka nie posiadała zezwolenia na prowadzenie takiej działalności. Na tym kontrola mundurowych się nie zakończyła. W lokalu ujawniono również narkotyki, które były ukryte w etui na słuchawki oraz poduszce.

24-latka została zatrzymana i osadzona w policyjnej celi. Maszyny służąc do hazardu oraz rejestratory monitoringu zabezpieczyli funkcjonariusze Mazowieckiego Urzędu Celno Skarbowego, którzy przejeli tą sprawę. Młoda kobieta odpowie również za posiadanie środków odurzających.

Źródło: asp. Magdalena Gąsowska
Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie,

O Autorze

2 odpowiedzi do “Policja Piaseczno: „Punkt medyczyny”, a w nim hazard i narkotyki

    1. przestań siać propagandę. W takim razie czemu nie ma futur w barach, sklepach i na stacjach paliw?
      Co do punktu medycznego – przecież oznaczenie było prawidłowe – w środku dragi na poprawę nastroju, niewyspanie, czy automaty dla zaspokojenia głodu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.