Policja, straż pożarna i służba celna w akcji

jednoręcy bandyci

Policja wpadła na trop nielegalnego hazardu. Tym razem podejrzenia śledczych padły na punkt działający przy ulicy Warszawskiej w Zegrzu Południowym w gminie Nieporęt.

Strażacy wyważyli drzwi, zaś mundurowi ujawnili w nim 5 nielegalnych automatów do gier losowych. Maszyny zostały zarekwirowane przez warszawskich celników.

Strażacy pomogli policji wejść do środka

W poniedziałek (22 października br.) o wczesnym poranku przy ulicy Warszawskiej w miejscowości Zegrze Południowe w gminie Nieporęt rozegrała się akcja powiatowych służb ratunkowych – policji w asyście straży pożarnej.

Kryminalni z legionowskiej komendy oraz mundurowi z wieliszewskiego komisariatu w jednym z obiektów w Zegrzu znaleźli miejsce, w którym mogło dochodzić do nielegalnego hazardu, za pomocą automatów do gier – ujawnia komisarz Jarosław Florczak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Legionowie.

Mundurowi wezwali strażaków, którzy pomogli im się dostać do wnętrza podejrzanego lokalu.

Znaleźliśmy tam 5 automatów do gier hazardowych – mówi rzecznik prasowy legionowskiej policji.

Celnicy zabrali maszyny

Policja wezwała służbę celną.

Funkcjonariusze z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie zabezpieczyli urządzenia i teraz będą prowadzić dalsze postępowanie i wyjaśniać wszystkie okoliczności związane z podejrzeniem prowadzenia w lokalu nielegalnego hazardu – informuje komisarz Jarosław Florczak z legionowskiej KPP.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Legionowie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *