Policjanci ujawnili w Kłodzku trzy nielegalne automaty do gier

Policjanci skontrolowali na terenie powiatu kłodzkiego kilka lokali. W wyniku przeprowadzonych czynności zabezpieczyli w Kłodzku trzy automaty do gier. Na ujawnionych maszynach zainstalowane były gry, prowadzone w celach komercyjnych, na organizowanie których wymagana jest specjalna koncesja.

Zabezpieczone maszyny zostały przekazane funkcjonariuszom służby celnej, którzy będą prowadzić dalsze postępowanie w tej sprawie.

Za posiadanie nielegalnych automatów w lokalach gastronomicznych, handlowych i usługowych grożą surowe kary w wysokości 100 tys. zł od jednego automatu. Taką karę może ponieść nie tylko właściciel nielegalnych automatów, ale również osoba, która wydzierżawia lub wynajmuje lokal, w którym umieszczane są nielegalne automaty do gier hazardowych.

Za organizowanie gier hazardowych poza wysoką grzywną grozi również kara pozbawienia wolności do lat 3 lat.

Źródło: klodzko24.eu

3 thoughts on “Policjanci ujawnili w Kłodzku trzy nielegalne automaty do gier

  1. Co to za badziewie na tej ścianie? Jestem starym graczem i w życiu bym tam nie zagrał. Jak będę chciał zagrać przy blacie z przyciskiem, patrząc w monitor to mogę to zrobić nie wychodząc z domu. Dla gracza liczy się tylko normalna maszyna! Bo to tworzy klimat i już. Pewnie już nie ma skąd brać bo wszystkie już są na magazynach u celników i instalują takie cuś. Stary gracz tylko się uśmiechnie jak to zobaczy, obróci i pójdzie do legalnego kasyna. Oczywiście nie do tego od totalizatora bo to też dziadostwo jakiego świat nie widział. Tylko stare dobre maszyny przyciągają graczy. Taka jest brutalna prawda. Moja znajoma pracuje w salonie, normalne maszyny zabrali celni. Wstawili takie wynalazki i nikt na tym nie gra. Już szuka innej pracy bo boi się że nie dostanie wypłaty.

    1. a cwaniak mysli ze jak ma telewizor z androidem, to mu nie przybiją organizowania hazardu. A jaki jest dziś legalny salon gier poza totalizatorem?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.