Policjanci zabezpieczyli nielegalne automaty do gier

automaty do gier

Biłgorajscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej ujawnili i zabezpieczyli automaty służące do prowadzenia gier bez wymaganej koncesji. Sprzęt znajdował się w jednym z lokali na terenie Biłgoraja.

Przedwczoraj w godzinach popołudniowych biłgorajscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej na podstawie własnych informacji ustalili, że w jednym z lokali na terenie Biłgoraja są prowadzone nielegalne gry hazardowe. Informacje posiadane przez funkcjonariuszy potwierdziły się.

W lokalu zainstalowane były cztery automaty służące do prowadzenia gier hazardowych bez wymaganej koncesji lub zezwolenia. Mundurowi wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno – Skarbowego w Zamościu zabezpieczyli urządzenia. Teraz funkcjonariusze sprawdzą kto jest odpowiedzialny za zorganizowanie nielegalnych gier.

Źródło: KPP w Biłgoraju

1 komentarz w “Policjanci zabezpieczyli nielegalne automaty do gier

  1. ,,Sprawdzą kto jest odpowiedzialny…” He he. Pan Mietek zamieszkały dworzec, karton koło poczekalni. Za 3 godziny „salon uważam za otwarty”. Tak jest w całej Polsce ale przynajmniej mają panowie zajęcie jeszcze pewnie na długie lata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *