Policjanci zlikwidowali kolejny salon gier

jednoręcy bandyci

Śledczy z mikołowskiej komendy, wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej z Bielska-Białej, weszli do kolejnego lokalu, w którym odbywał się nielegalny proceder związany hazardem. Tym razem udało się przejąć 3 maszyny o łącznej wartości około 12 tysięcy złotych.

Postępowanie przygotowawcze w tej sprawie wszczęli policjanci Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie. Całość materiałów zostanie przekazana Krajowej Administracji Skarbowej z Bielska-Białej. Funkcjonariusze będą ustalać kto jest odpowiedzialny za zorganizowanie tego procederu. Tym razem sprawa dotyczy punktu usytuowanego w Mikołowie przy ulicy Krakowskiej, do którego śledczy weszli wczoraj (15 września).

Przypomnijmy, że z dniem 1 kwietnia 2017 roku weszły w życie zmiany w ustawie o grach hazardowych i podmioty prywatne nie mogą już urządzać gier na automatach poza kasynami. Za posiadanie nielegalnych automatów w lokalach gastronomicznych, handlowych i usługowych grożą surowe kary w wysokości 100 tysięcy złotych od jednego automatu.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Mikołowie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *