Policjanci zlikwidowali samoobsługowy punkt z hot spotami

automaty do gier

Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach zlikwidowali samoobsługowy salon gier hazardowych, zabezpieczyli, a następnie przekazali celnikom krakowskiego Urzędu Celno-Skarbowego trzy automaty oraz wpłatomat, których wartość oszacowana została na 18 tysięcy złotych.

W trakcie prowadzonych czynności mających na celu zwalczanie przestępczości hazardowej policjanci ustalili, że na terenie Jawiszowic działa punkt w którym funkcjonują tzw. hot spoty. Z pozoru lokal był zamknięty, a możliwość wejścia do niego mieli jedynie stali bywalcy.

Policjanci chcąc przerwać nielegalny proceder przystąpili do działania, w wyniku którego potwierdzili, wcześniejsze ustalenia. W lokalu funkcjonowały trzy hot-spoty oraz wpłatomat, za pomocą którego klienci wpłacali gotówkę, aby móc skorzystać z hot spotów. Na jednej z maszyn grał 30 – letni obywatel Rosji, natomiast na drugiej 27 – letni obywatel Ukrainy.

Gdy tylko mundurowi podjęli działania zasilanie do lokalu zostało odcięte i automaty przestały działać. Nie przeszkodziło to jednak funkcjonariuszom w zabezpieczeniu hot spotów, które następnie zostały przekazane celnikom krakowskiego Urzędu Celno-Skarbowego.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu

1 komentarz w “Policjanci zlikwidowali samoobsługowy punkt z hot spotami

  1. mnie ciekawi jak mają działać te sejfy – ktoś wygra, dzwoni na tel, ktoś mu podaje kod do sejfu i… „ale proszę wziąć tylko tyle ile pan wygrał”. czy jak to rozwiązują?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *