Polski Totalizator wśród najbezpieczniejszych firm loteryjnych na świecie

Produkty Totalizatora Sportowego, właściciela marki Lotto, znalazły się wśród najbardziej bezpiecznych w Europie. Badanie polskiej firmy loteryjnej przeprowadzone zostało na zlecenie European State Lottery Association, skupiającej europejskie loterie narodowe oraz organizacje, posiadające licencje na prowadzenie gier losowych.

 

Eksperci oceniali 11 obszarów działalności Totalizatora, m.in. badania, szkolenia pracowników, programy dla sprzedawców, projektowanie gier, reklamę i marketing oraz edukację graczy.

Przyznanie certyfikatu jest efektem kilkuletniego procesu wprowadzania zmian w zasadach projektowania gier, jakości systemów bezpieczeństwa loterii. Uzyskanie Certyfikatu bezpieczeństwa poprzedził niezależny audyt zrealizowany przez PricewaterhouseCoopers Sp. z o.o.

„Uzyskanie przez Totalizator Sportowy certyfikatu świadczy o tym, że nasze działania na rzecz odpowiedzialnej gry zostały w pełni docenione przez organizacje międzynarodowe. Pokazuje to, że jesteśmy w europejskiej czołówce nie tylko jeśli chodzi o wyniki finansowe, ale także, a nawet przede wszystkim, jeśli chodzi o bezpieczeństwo naszych Graczy – powiedział Wojciech Szpil, Prezes Zarządu Totalizatora Sportowego.

 

Czytaj całość na: newseria.pl

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.