Postawił fortunę na zwycięstwo Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich

bukmacherzy

Padają rekordy w zakładach o wynik prezydenckich wyborów w USA. Większość jest przekonana, że wygranym będzie Donald Trump.

Brytyjski hazardzista postawił 5 milionów dolarów na zwycięstwo prezydenta Trumpa we wtorkowych wyborach – uważa się, że jest to największy w historii zakład polityczny.

Były bankier wykorzystał bukmacherów zarejestrowanych na karaibskiej wyspie Curacao do postawienia zakładu, w razie wygranej dostanie 15 milionów dolarów.

Tajemniczy hazardzista miał przed podjęciem decyzji konsultować się ze „znawcami obozu Trumpa”.

Obstawianie zakładów politycznych jest bardzo popularne w Wielkiej Brytanii i wielu innych krajach – a wybory w 2020 roku zapowiadają się jako największe wydarzenie bukmacherskie wszechczasów.

Porównywarka hazardu OddsChecker podaje, że w ciągu ostatnich godzinach przed rozpoczęciem amerykańskich wyborów 71 procent postawionych pieniędzy wskazywało Donalda Trumpa, jako zwycięzcę pojedynku.

Szef marketingu tej witryny, Sam Eaton, nazwał obstawianie rekordowych kwot za granicą w wyborach w USA niezwykłym wydarzeniem.

Całość czytaj na: polskatimes.pl

1 komentarz w “Postawił fortunę na zwycięstwo Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich

  1. Szczerze wątpię, by jakikolwiek bukmacher z Curacao przyjął choćby w sumie od wszystkich klientów taką kwotę na wybory.

    Chyba tylko w przypadku, gdy nie zamierza jej wypłacić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *