Pozazdrościli nagrody, więc chcieli ją zabrać

Do wymuszenia rozbójniczego doszło w niedzielny wieczór w lokalu przy ulicy Mazowieckiej. Czterech mieszkańców miasta chciało 30-latkowi odebrać 300 złotową wygraną.

W niedzielę około godziny 19. w jednym z lokali przy ulicy Mazowieckiej doszło do szarpaniny. Czterech mężczyzn zaatakowało 30-latka, po tym, jak na automatach do gier wygrał 300 złotych. Mężczyźni postanowili siłą odebrać mu tę wygraną.

W momencie wejścia policjantów czterech napastników próbowało przycisnąć ofiarę do ściany, a mężczyzna zasłaniał się krzesłem. Agresorami okazali się mieszkańcy Łomży w wieku od 25 do 33 lat.

Z informacji mundurowych wynika, że trzech z nich było pod wpływem alkoholu. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie podejrzani usłyszeli zarzuty usiłowania wymuszenia rozbójniczego mniejszej wagi. Za to przestępstwo grozi kara do 5 pozbawienia wolności.

W trakcie interwencji policjanci ustalili, że znajdujące się w lokalu maszyny do gier hazardowych nie posiadają numerów identyfikacyjnych. Sprawą nielegalnych automatów zajmą się teraz funkcjonariusze KAS.

Źródło: forlomza.pl

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.