Pragmatic Play podpisuję umowę na sloty

Pragmatic Play, wiodący dostawca wielu produktów dla branży gier komputerowych, podpisał znaczącą umowę na dostarczenie swojego portfolio automatów do znanego operatora z Europy Środkowej Fortuna Entertainment Group.

Gracze FEG w Rumunii i Chorwacji wkrótce będą mogli cieszyć się pełnym portfolio automatów tego dostawcy, obejmującym ponad 200 tytułów, w tym najpopularniejsze gry Pragmatic Play w regionie, Sweet Bonanza, Big Bass Bonanza i wielokrotnie nagradzane Gates of Olympus.

FEG jest jednym z największych i odnoszących największe sukcesy operatorów zakładów i gier wielokanałowych w Europie Środkowej i Wschodniej. Założona w Czechach firma FEG obejmuje obecnie rynek słowacki, polski, rumuński i chorwacki.

Umowa oznacza dalsze wzmocnienie profilu Pragmatic Play na regulowanych rynkach europejskich i utrzymuje trajektorię komercyjnego wzrostu w tych kluczowych regionach.

Irina Cornides, COO w Pragmatic Play, powiedziała:

„FEG jest ważnym operatorem w Rumunii i Chorwacji, a jego zasięg na tych rynkach jest imponujący, więc zawarcie tej umowy jest szczególnie przyjemne. Jego obecność zapewni nam fantastyczną platformę do rozszerzenia naszej ekspozycji w dwóch kluczowych regionach”.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.