Pragmatic Play przeznacza dotację na rzecz parku historii Malty

Pragmatic Play przekazał darowiznę w wysokości 30 000 euro na rzecz maltańskiego Parku Przyrody i Historii Majjistral, wraz z zobowiązaniem do posadzenia kilku sadzonek, aby zagwarantować długowieczność tego parku.

Park Przyrody i Historii Majjistral to pierwszy narodowy park przyrody na Malcie, położony w północno-zachodniej części śródziemnomorskiego centrum igaming, które obejmuje obszar przybrzeżny od Golden Bay do Il-Prajjet i ix-Xagħra l-Ħamra.

Ogłoszony parkiem narodowym przez rząd Malty we wrześniu 2007 roku, park nosi nazwę północno-zachodniego regionu lub wiatru – majdżistral – w języku maltańskim.

Darowizna Pragmatic Play towarzyszyła akcji sadzenia, która odbyła się 29 kwietnia i jest ostatnim z serii darowizn w lokalnych projektach i organizacjach na wyspie, gdzie firma ma swoją główną siedzibę.

Wydarzenie Majjistral jest następstwem wcześniejszych darowizn na cele charytatywne dla lokalnej społeczności w wielu różnych celach, które obejmują ochronę środowiska, opiekę społeczną i zdrowotną.

Julian Jarvis, dyrektor generalny Pragmatic Play, powiedział:

„Ochrona i wspieranie środowiska, w którym żyjemy i pracujemy, ma ogromne znaczenie dla nas wszystkich w Pragmatic Play, więc Międzynarodowy Dzień Ziemi był datą w naszym kalendarzu, którą naturalnie musieliśmy świętować. Majjistral odgrywa ważną rolę w utrzymaniu i promowaniu naturalnego piękna i historii naszej wyspy. Cieszymy się, że sponsorujemy żłobek i przyczyniamy się do jego przetrwania, co jest świadectwem naszego zaangażowania na rzecz lokalnej społeczności”.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL