Pragmatic Play rozszerza współpracę z Hollywoodbets

Pragmatic Play, wiodący dostawca wielu produktów dla branży iGaming, rozszerzył swoją dotychczasową współpracę z głównym operatorem Hollywoodbets, aby dostarczać treści na rynki w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Pracując już od jakiegoś czasu na rynku południowoafrykańskim, Pragmatic Play rozszerzył swoją umowę z Hollywoodbets, aby dostarczać swoją nagradzaną bibliotekę automatów, tytuły z kasyna na żywo i treści dotyczące sportów wirtualnych graczom w tych dwóch kluczowych regionach.

Gracze z Wielkiej Brytanii i Irlandii będą mogli cieszyć się pełnym portfolio automatów tego dostawcy, obejmującym ponad 250 tytułów, w tym najnowszą wersję Gorilla Mayhem™, a także Big Bass Splash™ i wielokrotnie nagradzany Gates of Olympus™.

Dostarczona zostanie również niezwykle popularna biblioteka Kasyna Na Żywo, w tym niedawno wydana Boom City™, uwielbiany na całym świecie teleturniej Sweet Bonanza CandyLand™ oraz Mega Wheel, wraz z szerokim wyborem popularnych klasyków kasyn.

Szereg ultrarealistycznych tytułów o sportach wirtualnych uzupełnia ofertę multi-branżową i stanowi kolejny znaczący komercyjny rozwój Pragmatic Play zgodnie z jego globalnymi celami rozwoju.

Yossi Barzely, Chief Business Development Officer w Pragmatic Play, powiedział:

„Współpracujemy z Hollywoodbets już od jakiegoś czasu, więc profesjonalizm i wysokie standardy nie są nam obce. To fantastyczna wiadomość, że możemy z nimi współpracować na dodatkowych rynkach, zwłaszcza na największym rynku europejskim, co pozwoli na dalszą ekspozycję marki i generowanie leadów.”

Dermot O’Connell, kierownik ds. zakładów bukmacherskich w Hollywoodbets, powiedział:

„Hollywoodbets stara się oferować naszym klientom najwyższej jakości rozrywkę i ekscytujące wrażenia, a w Pragmatic Play znaleźliśmy idealnego partnera, aby ulepszyć nasze istniejące portfolio gier”.

Pragmatic Play obecnie produkuje do siedmiu tytułów automatów miesięcznie, jednocześnie dostarczając gry w kasynie na żywo, sportach wirtualnych i bingo w ramach swojego portfolio wielu produktów, dostępnych za pośrednictwem jednego interfejsu API.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.