Pragmatic Play uruchamia automat o tematyce irlandzkiej „Clover Gold”

Pragmatic Play zaprasza swoich graczy w podróż na koniec tęczy, aby znaleźć garnek złota w najnowszym wydaniu Clover Gold, najnowszym tytule o tematyce irlandzkiej.

Clover Gold to tytuł 5×3 wypełniony grzybami, piwem i krasnalami, które muszą tworzyć pasujące kombinacje na 20 liniach wygrywających tytułu, aby wygrać. Dodatkowo, ikony koniczyny z natychmiastowymi nagrodami pieniężnymi są obecne i wymagają wyładowania kolekcji na bębnie piątym, aby przyznać nagrodę.

Te zbierane symbole mogą wylądować z dołączonymi dodatkowymi funkcjami, które mogą aktywować różne modyfikatory. Obejmują one dodawanie pieniędzy do koniczynek przed odebraniem wygranej, pomnożenie ich wygranych, zwiększenie liczby koniczynek, a nawet wywołanie respinu.

Aby uruchomić rundę darmowych spinów, wymagane są trzy symbole rozproszone, przy czym gracz początkowo odblokowuje osiem. Na górze planszy znajduje się progresywny wskaźnik podzielony na trzy sekcje, trafienie czterech symboli zbierania wypełni jedną sekcję tego licznika, odblokowując osiem dodatkowych darmowych spinów i rosnący mnożnik, który zostanie dodany do wszelkich zdobytych wygranych.

Wydanie „Clover Gold” jest następstwem niedawnych premier, takich jak „Eye of Cleopatra”, „Chicken Chase” i „Drill That Gold”, które znajdują się w kolekcji ponad 200 tytułów w portfolio gier firmy.

„Clover Gold będzie opierać się na ulubionym przez fanów motywie krasnali, wprowadzając jednocześnie rozszerzone funkcje, które wcześniej ciepło przyjmowano w całym naszym portfolio. Nasz utalentowany zespół stworzył zabawną, kolorową i wciągającą grę, która może nagrodzić naszych graczy ogromną liczbą 5000 razy wygranej, wszyscy jesteśmy podekscytowani przyjęciem, jakie Clover Gold otrzyma po premierze”

– powiedział Yossi Barzely, Chief Business Development Officer w Pragmatic Play.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.