Primal Hunt od Betsoft

Jeśli szukasz pełnego przeglądu tej gry Betsoft, czytaj dalej. Nasza recenzja Primal Hunt obejmie wszystko, od gier bonusowych po kwoty pieniędzy, które możesz wygrać, a kiedy skończysz czytać, będziesz bardziej niż gotowy, aby zagrać w ten wspaniały automat.

Motyw Primal Hunt

Ten automat ma motyw z epoki kamienia łupanego, a głównym bohaterem opowieści jest przerażający tygrys szablozębny. Jest to motyw, który był używany wcześniej, jednak gra Betsoft znacznie przewyższa pozostałe, oferując lepszą grafikę i lepsze wrażenia z gry. Dźwięk ma plemienny charakter, który dobrze współgra z motywem z epoki kamienia.

Na bębnach znajdziesz kilka symboli epoki kamienia łupanego. Tygrys szablozębny jest reprezentowany przez dwa różne symbole, ale nie ma symbolu przedstawiającego człowieka z epoki kamienia. Znajdziesz jednak kilka prymitywnych broni, a także sztukę jaskiniową. Niżej płacące symbole to wartości kart do gry, które w rzeczywistości pasują do tematu, co nie zawsze ma miejsce w innych automatach online.

Opcje zakładów

Ci, którzy chcą zagrać w Primal Hunt na niskie stawki, stwierdzą, że minimalny zakład na obrót wynosi 0,20 $. To powinno być w porządku dla większości, jednak ci, którzy chcą grać na mikro stawki, będą musieli szukać gdzie indziej. Gracze na wysokie stawki prawdopodobnie nie znajdą się w tej grze, ponieważ maksymalny zakład to zaledwie 22 $ – wiele innych automatów online daje graczom szansę obstawienia setek dolarów w każdym spinie.

Aby zmienić kwotę zakładu, po prostu użyj przycisków plus i minus, aby przewijać różne opcje, aż zostanie podświetlona preferowana wielkość zakładu. Nie musisz tego robić przed każdym obrotem, ponieważ wysokość zakładu pozostanie taka sama przez cały czas gry, chyba że zdecydujesz się go zmienić. Jak prawie zawsze, większe zakłady prowadzą do większych potencjalnych nagród.

Dodatkowe atrybuty

Po pierwsze, należy wspomnieć, że ten automat ma dziki symbol, który naprawdę nie będzie trudny do wykrycia na bębnach. Ten symbol może zastąpić wszystkie inne symbole z wyjątkiem rozproszenia tygrysa szablozębnego i pomoże ci stworzyć zwycięskie kombinacje. Przekonasz się, że symbole wieloznaczne są ułożone na bębnach, co prowadzi do możliwości wypełnienia całego bębna symbolami wieloznacznymi – coś, co może prowadzić do znaczącej nagrody. Wszystkie inne symbole mogą również pojawić się jako ułożone na bębnach.

Symbol rozproszenia na tym slocie to polujący tygrys szablozębny. Zdobądź trzy z nich na bębnach, a wygrasz 8-krotność zakładu, a także osiem darmowych spinów. Cztery symbole scatter prowadzą do nagrody o wartości 16-krotności zakładu i 12 darmowych spinów. Zdobądź pięć na bębnach, a wygrasz 96-krotność zakładu – najwięcej, co można wygrać w jednej kombinacji podczas gry podstawowej – oraz 20 darmowych spinów. Darmowe obroty można ponownie uruchomić, umieszczając trzy lub więcej symboli scatter na bębnach, gdy funkcja jest aktywna.

Podczas darmowych spinów przekonasz się, że symbole dzikie mają dołączony mnożnik 2x lub 3x, co może znacznie zwiększyć Twoje wygrane. Co więcej, zdobądź więcej niż jeden mnożnik jako część wygranej, a będą się nawzajem pomnażać. Na przykład, uzyskaj mnożnik 3x i mnożnik 2x w zwycięskiej kombinacji, a do twojej nagrody zostanie dodany mnożnik 6x.

Maksymalna wygrana w pierwotnym polowaniu

Jak już wspomniano w tej recenzji automatu do gry Primal Hunt, maksymalna wygrana z pojedynczej kombinacji podczas gry podstawowej to 96-krotność zakładu, co ma miejsce, gdy na bębnach pojawi się pięć symboli scatter. Rzeczywista maksymalna wygrana jest jednak znacznie wyższa. W rzeczywistości, według Betsoft, najwięcej do wygrania to ogromna 4420,3-krotność zakładu, co odpowiada 97 246,60 $ przy grze na najwyższe stawki. Ta nagroda jest możliwa dzięki 80 liniom wypłat i potencjalnie ogromnym mnożnikom podczas darmowych spinów.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.