Prokurator żąda kary za hazard w wysokości 10 milionów wonów

hazard

Prokuratura zażądała grzywny w wysokości 10 milionów wonów (około 8813 dolarów) dla byłego dyrektora generalnego YG Entertainment, Yang Hyun Suk, pod zarzutem hazardu.

28 października Sąd Okręgowy w Seulu przeprowadził drugi proces dla Yang Hyun Suk, który w czerwcu został oskarżony o latanie do Las Vegas w Stanach Zjednoczonych siedem razy w okresie od lipca 2015 do stycznia 2019 roku i uprawianie hazardu na łączną kwotę około 335.460 dolarów z czterema innymi osobami. Adwokat Yang Hyun Suk przyznał się do wszystkich zarzutów podczas pierwszego procesu, który odbył się w zeszłym miesiącu, ale stwierdził, że część dowodów przedstawionych przez prokuraturę nie służyła jako wystarczający dowód.

Podczas drugiego procesu prawnik Yang Hyun Suk powiedział – Jak ujawniło dochodzenie policyjne, Yang Hyun Suk nie brał udziału w mediacji w sprawie prostytucji ani w innych działaniach z Seungri. Siedziba YG Entertainment za granicą powstała z myślą o międzynarodowej działalności artystów i działa normalnie. Dochodzenie jasno wykazało, że nie było przypadków nielegalnych działań związanych z mediacją w zakresie prostytucji lub ukrywaniem mienia.

Chociaż początkowo sprawa została przekazana jako zwykły hazard, zdecydowaliśmy postawić osoby w stan oskarżenia pod zarzutem hazardu. Oskarżeni nie mają wcześniejszych zapisów dotyczących przestępstw hazardowych i trudno jest uznać cel ich podróży za hazard ze względu na obecność ich rodziny i przedstawicieli firmy w Las Vegas. Ponadto pieniądze wydane na hazard nie stanowią dużej kwoty na osobę. Z tych powodów zdecydowaliśmy postawić oskarżonym w stan oskarżenia pod zarzutem hazardu. – stwierdziła prokuratura.

Całość czytaj na: kpoplivepolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *