Przegrał kilkaset złotych – rozbił monitor

rozbity monitor

Policjanci z Chojnic przedstawili wczoraj zarzuty w sprawie uszkodzenia monitora automatu do gier. Usłyszał je 29-letni mieszkaniec Chojnic, który jak się okazało wyładował w ten sposób złość, że stracił kilkaset złotych. Wytypowany przez mundurowych sprawca został zatrzymany i doprowadzony do komendy. Za przestępstwo zniszczenia mienia kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Śledczy i kryminalni z chojnickiej komendy Policji pracowali nad sprawą uszkodzenia automatu do gier, do którego doszło w drugiej połowie września na terenie Chojnic.

Policjanci w trakcie czynności do tej sprawy zebrali informacje i materiał dowodowy wskazujący, że sprawcą tych przestępstw może być 29-letni mieszkaniec Chojnic. Ich przypuszczenia potwierdziły się, a podejrzewany o to przestępstwo mężczyzna został zatrzymany na początku tygodnia. Podejrzany przyznał się do popełnienia tego przestępstwa, którego uszkodzenia zgłaszający wycenił na blisko 3 tys. złotych.

37-latkowi zostały przedstawione zarzuty uszkodzenia mienia. Za tego typu przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Chojnicach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *