Przepisy się zmieniają, a gra toczy się dalej

Ostatnia aktualizacja: 21 czerwca 2017

Playzard.com – firma o międzynarodowym zasięgu i ponad 10 letnim doświadczeniu w obsłudze rynków wykluczonych składa propozycję współpracy skierowaną do wybranego grona operatorów.

Wszyscy doskonale znamy realia polskiego rynku. Automaty niestety odeszły do lamusa wraz z nową ustawą. Niemniej jednak jest nowa opcja dla waszego biznesu. Urządzenia mobilne www.playzard.com to nowa szansa aby móc dalej funkcjonować i zarabiać.

Wszyscy wiemy również, że są różnego typu systemy mobile dostępne na polskim rynku. Znamy ich mocne, ale przed wszystkim słabe strony.

Playzard osiągnął niespotykany dotąd poziom bezpieczeństwa i anonimowości swoich klientów. Nasz system bezpieczeństwa opracowali najlepsi nasi rosyjscy informatycy, twórcy aplikacji Telegram.

Znamy również warunki finansowe funkcjonujące obecnie, z których wynika, że jako jedyni nie jesteśmy pazerni – nasze marże zaczynają się już od 5%.

Szanowny operatorze, to ty zdecydujesz z kim wejdziesz do współpracy, ale pamiętaj zawsze o tym co jest najważniejsze – bezpieczeństwo twoje i klientów.

Spróbuj i przekonaj się sam.

Bez żadnych kosztów i zbędnych formalności.

Napisz do nas i zacznij znów zarabiać.

www.playzard.com

O Autorze

15 odpowiedzi do “Przepisy się zmieniają, a gra toczy się dalej

  1. Przestańcie kłamać zabrali wam istarsa na Podkarpaciu w kilku miejscach i co….. już tam nic nie stoi. Jak to jest taki super bezpieczny produkt to czemu urząd celny wam go zabiera. Pozdrawiam mądrych ludzi

    1. Nic podobnego. Na podkarpaciu nie zabierają nawet sypaków. nie wiadomo po co szyldy pościągali co nie zmienia faktu że do sypaka trudno się dostać i trzeba rezerwacje robić. Obiecują dołożyć, tylko nie wiadomo kiedy bo zapotrzebowanie ogromne

      1. Chucky odezwij się do mnie. Redakcji proszę o nie zamawianie maila [W celu dotarcia do czytelników w formie reklamy lub ogłoszenia zapraszam do kontaktu na: [email protected] – Redakcja]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL