Przeprowadzono kontrole legalności automatów do gier

Automaty
Bartosz 24/10/2014

Ostatnia aktualizacja: 24 października 2014

Na automat do gier losowych wymagane są odpowiednie zezwolenia. Mińscy specjaliści od ujawniania i zwalczania przestępstw gospodarczych co jakiś czas z celnikami odwiedzają bary i lokale, gdzie takie maszyny można spotkać. Wynikiem ostatnich działań w Mińsku Mazowieckim, było zabezpieczenie kilku maszyn do gier, w związku z podejrzeniem ich używania bez odpowiednich zezwoleń. Postępowanie karno – skarbowe będzie teraz prowadzić właściwy Urząd Celny.

 

Płaszczyzna działań policjantów z mińskiej Komendy, zajmujących się zwalczaniem przestępczości gospodarczej jest niezwykle szeroka. Policjanci prowadzą między innymi sprawy dotyczące oszustw finansowych, przestępstw i wykroczeń skarbowych, paserstwa komputerowego, naruszenia praw autorskich i wprowadzania do obrotu podrabianych znaków towarowych, a także naruszenie ustawy o grach hazardowych.

Od wielu lat funkcjonariusze z Mińska Mazowieckiego współpracują ze Służbą Celną. Owocem tej kooperacji są realizacje i zatrzymania osób podejrzewanych o popełnienie przestępstw i wykroczeń narażających na straty finansowe Skarb Państwa.

Wynikiem ostatniej kontroli legalności maszyn do gier losowych, było zabezpieczenie kilku automatów do gier w Mińsku Mazowieckim, w związku z podejrzeniem braku odpowiednich pozwoleń na ich używanie. Postępowanie karno-skarbowe w tej sprawie będą teraz prowadzić celnicy.

Źródło: kppminsk.policja.waw.pl

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL