Przez 10 lat obstawiał na loterii te same numery

Mamy ostateczny dowód, że wytrwałość popłaca. Amerykanin, Terry Barnett przez ponad 10 lat, wbrew żonie, kupował losy na loterię, ciągle zaznaczając te same numery. W końcu los się do niego uśmiechnął i mężczyzna wygrał ponad 6 milionów dolarów.

Chociaż Terry często powtarzał swojej żonie, że numery w końcu mu się odpłacą, ona nie była entuzjastką loterii. Na szczęście dla niej, nie udało jej się przekonać męża do zerwania z hazardem. Numery, które obstawiał, nie były szczególnie znaczące ani dla niego, ani dla rodziny. Barnett postawił na losowe liczby – 7, 10, 14, 22, 32, 41. Punkt, w którym sprzedawano losy odwiedzał tydzień w tydzień przez ponad 10 lat. Nigdy jednak nie wydawał na nie więcej niż 20 dolarów.

Szczęście uśmiechnęło się do niego 6 lipca, ale Barnett przez kilkanaście dni nie był świadomy swojej wygranej. Ponieważ loteria jest anonimowa, organizatorzy wiedzieli tylko, że człowiek bogatszy o 6,2 milionów dolarów kupił swój kupon na stacji Clark w południowym Jacksonville. Oczekiwano więc, aż zwycięzca pojawi się po odbiór nagrody. Ku ich zdziwieniu godziny zmieniały się w dni, a dni w tygodnie.

Czytaj całość na: deser.pl

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.