Przez 10 lat obstawiał na loterii te same numery

Gry
Bartosz 08/08/2013

Ostatnia aktualizacja: 8 sierpnia 2013

Mamy ostateczny dowód, że wytrwałość popłaca. Amerykanin, Terry Barnett przez ponad 10 lat, wbrew żonie, kupował losy na loterię, ciągle zaznaczając te same numery. W końcu los się do niego uśmiechnął i mężczyzna wygrał ponad 6 milionów dolarów.

Chociaż Terry często powtarzał swojej żonie, że numery w końcu mu się odpłacą, ona nie była entuzjastką loterii. Na szczęście dla niej, nie udało jej się przekonać męża do zerwania z hazardem. Numery, które obstawiał, nie były szczególnie znaczące ani dla niego, ani dla rodziny. Barnett postawił na losowe liczby – 7, 10, 14, 22, 32, 41. Punkt, w którym sprzedawano losy odwiedzał tydzień w tydzień przez ponad 10 lat. Nigdy jednak nie wydawał na nie więcej niż 20 dolarów.

Szczęście uśmiechnęło się do niego 6 lipca, ale Barnett przez kilkanaście dni nie był świadomy swojej wygranej. Ponieważ loteria jest anonimowa, organizatorzy wiedzieli tylko, że człowiek bogatszy o 6,2 milionów dolarów kupił swój kupon na stacji Clark w południowym Jacksonville. Oczekiwano więc, aż zwycięzca pojawi się po odbiór nagrody. Ku ich zdziwieniu godziny zmieniały się w dni, a dni w tygodnie.

Czytaj całość na: deser.pl

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL