Puchar Stanleya: Golden Knights i Hurricanes faworytami bukmacherów

Ostatnia aktualizacja: 17 maja 2023

Według bukmacherów, w walce o Puchar Stanleya w 2023 roku pozostały już tylko cztery drużyny, a w playoffach NHL nie ma ani murowanych faworytów, ani tych z dużym potencjałem.

Bukmacherzy uznali zespół Carolina Hurricanes za faworytów w finałach Konferencji Wschodniej i do zdobycia mistrzostwa. U większości bukmacherów „Kanarki” są faworytami od -130 do -135 nad Florida Panthers. Ich szanse na wygraną wahają się od +200 do +240. Rozstawione z numerem 8 Pantery są najdłużej w stawce, a ich szanse na zwycięstwo wynoszą około +350.

Na zachodzie szanse Vegas Golden Knights na zdobycie Pucharu Lorda Stanleya wahają się od +225 w Bet MGM do +250 w Caesar’s Sportsbook. VGK jest faworytem do zdobycia korony Konferencji Zachodniej przeciwko Dallas Stars, z większością kursów od -140 do -150.

Pierwszy mecz finałów Konferencji Wschodniej rozpocznie się w Karolinie w czwartek. Golden Knights będą gościć Stars w pierwszym meczu finałów Konferencji Zachodniej w T-Mobile Arena w Las Vegas w piątek wieczorem.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL