Rekordowa wygrana w zdrapkach we Włocławku

Mieszkańcowi Włocławka udało się wygrać w zdrapkach aż 208 tysięcy złotych. To najwyższa wygrana w tego typu grach w historii naszego miasta. Szczęśliwa passa nie opuszcza w tym roku włocławian, którzy grają w gry Lotto.

Jeden z graczy w poniedziałek, 17 października kupił w kolekturze przy ul. 3 Maja zdrapkę z serii „Ekstra Pensja” i wygrał w niej główną nagrodę.

100 tysięcy od razu, reszta co miesiąc przez trzy lata

Włocławianin wygrał 208 tysięcy złotych, ale nie dostanie całości od razu. Na konto szczęśliwego gracza najpierw wpłynie 100 tysięcy złotych, a przez następne trzy lata Lotto będzie wypłacać po 3 tysiące złotych miesięcznie. Zdrapka „Ekstra Pensja” pojawiła się w kolekturach stosunkowo niedawno, bo w styczniu tego roku. Całkowita pula nagród wynosi w niej ponad 34 miliony złotych, a na główną wygraną przewidziano 13 losów z blisko 12 milionowego nakładu.

Jedna zdrapka to koszt pięciu złotych. Jeśli gracz znajdzie na polu „Twoje liczby” dwa razy napis „Ekstra Pensja” wygra główną nagrodę, czyli 208 tysięcy złotych. Każda wygrana powyżej 2280 zł jest objęta podatkiem w wysokości 10 proc. Dotyczy to wszystkich nagród w grach liczbowych oraz zdrapkach.

„Żeby odebrać nagrodę, gracz musi zgłosić się w jednym z 17 regionalnych oddziałów Totalizatora Sportowego w całej Polsce, ma na to 60 dni” – informuje Totalizator Sportowy.

Źródło:  ddwloclawek.pl

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.