Relax Gaming współpracuje z Greentube

Relax Gaming, agregator gier i dostawca unikalnych treści, nawiązał strategiczne partnerstwo z Greentube, oddziałem interaktywnym Novomatic, w celu dostarczania unikalnych treści związanych z grami na rynkach europejskich.

W ramach umowy początkowo wprowadzono wybór gier należących do firmy Relax i gier innych firm wraz z estońską marką kasyn online Fenixbet, niedawno uruchomioną inicjatywą online uznanego operatora naziemnego Novolotto.

Rozwiązanie online Fenixbet jest obsługiwane przez firmę Greentube, która dostarcza technologię dla platformy RMG i doprowadziła do integracji treści Relax. Gracze Fenixbet mogą teraz cieszyć się zastrzeżonymi grami dostawcy, w tym najnowszym rekordowym wydaniem Money Train 2, a także bardzo dochodowymi tytułami Snake Arena i Temple Tumble.

Wysokiej jakości treści od starannie dobranych partnerów studia Silver Bullet firmy Relax również zostały zintegrowane, zapewniając wybór automatów z ulubionych studia i wschodzących marek, takich jak Kalamba Games, Fantasma Games i 4ThePlayer.

Oczekuje się, że w nadchodzących miesiącach partnerstwo z Greentube zostanie rozszerzone na dodatkowe rynki, w tym Niemcy, gdy rynek internetowy zostanie otwarty w lipcu 2021 r. Partnerstwo jeszcze bardziej zwiększy zasięg Relax na niektórych z największych i najbardziej dojrzałych rynków w Europie.

Daniel Eskola, CCO Relax Gaming, powiedział:

„Greentube to szanowana marka w branży gier. Współpraca z nimi jest dla nas jak piórko i pomoże nam dotrzeć do głównych rynków europejskich. Ponieważ Niemcy są częścią naszej strategii ekspansji, wieloletnie połączenie Greentube z tym krajem będzie główną zaletą naszych planów rozwoju po otwarciu regulowanego sektora internetowego w przyszłym roku”.

Marcantonio Bottaro, Dyrektor ds. Operacji Marki RMG w Greentube, powiedział:

„Nasza współpraca z Relax umożliwi obu naszym firmom rozszerzenie naszego zasięgu na kilku regulowanych rynkach i wypełnienie naszej misji oferowania jak najlepszych doświadczeń dla graczy. Różnorodność i jakość gier udostępnianych przez platformę agregującą Relax znacznie poprawi ofertę Fenixbet i jesteśmy przekonani, że będą one hitem dzięki rosnącej liczbie klientów”.

Świętując w tym roku 10. rocznicę, Relax Gaming nadal poszerza swoje portfolio o wiodącą na rynku zawartość, oferując obecnie ponad 1500 gier kasynowych, w tym wysokiej jakości automaty do gier z wybranych studiów Silver Bullet, a także innowacyjne, własne produkty.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.