Resort finansów ograny na e-hazardzie

Bukmacherzy
Marek 17/07/2013

Ostatnia aktualizacja: 17 lipca 2013

Polscy bukmacherzy nie mają szans w konkurencji z zagranicznymi. A te, teoretycznie nielegalne, działają w najlepsze.

— Celnicy nie radzą sobie z działalnością zagranicznych bukmacherów, ale też z zakazem reklamowania się przez nich. Co dwa miesiące przekazujemy, na jakich stronach internetowych i wydarzeniach sportowych ten zakaz jest łamany. I co? I nic — narzeka Mateusz Juroszek, przedstawiciel stowarzyszenia legalnych bukmacherów.

Czytaj całość na: pb.pl lub na stronie 3, Puls Biznesu nr 135/2013

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ustawa

17/07/2013

mało masz pieniędzy ze skarżysz ? ustawa jest chora, ale bycie donosicielem o nazwie sts chyba tez, nagle sts jest przyjcielem celnych

normy

19/07/2013

STS - to pajacownia i donosiciele!!! Wstydzić się Panowie , jak dzieci!!!! Na szczęście byłem raz i więcej tam nie wejdę. STS może byście coś w aspekcie ustawy donieśli np. na kontrole celników - nielegalne , itd. Przecież Wam również życie zatruwają. Ryba i frytki to potrawa narodowa STS - nie ma co się dziwić!!!

sts

19/07/2013

tak a jak panowie z sts wystawiali ofertę na polską ligę( wówczas ekstraklasa nie pozwolila na wystawiania polskiej ligi) na zasadzie niby współpracy z niby nielegalnym zagranicznym internetowym bukmacherem to zapomnieli? wtedy byli cacy? ot i to jest wlasnie typowa pajacownia donosiciela, ciekawe czemu rostek sie nie zajmował wtedy tym i cofnał koncesji, moze chlebowski pomogł :)
E-PLAY.PL