Resorts World Las Vegas chce zatrudnić 6000 pracowników

Las Vegas

Resorts World w Las Vegas chce zatrudnić 6000 pracowników w oczekiwaniu na otwarcie nowego hotelu i kasyna z 3500 pokojami w Las Vegas. Operator ma szeroki zakres stanowisk, od poziomu podstawowego po kierownictwo.

Stanowiska obejmują zakres od podstawowego do kierowniczego w wielu działach, w tym w kasynie, hotelarstwie, gastronomii, nocnych klubach i finansach.

Oferty pracy będą bardzo mile widziane w Las Vegas po tysiącach zwolnień w różnych ośrodkach kasynowych z powodu ekonomicznych skutków pandemii Covid-19.

To naprawdę wielki dzień, w którym mogłem opublikować wszystkie te oferty pracy dla miasta i wszystkich osób poszukujących pracy. Myślę, że największą wskazówką dla nich jest ubieganie się o stanowiska, które w pełni pasują do ich pochodzenia i doświadczenia, ponieważ konkurują z ludźmi, których nie widzą ani nie znają, i myślę, że to naprawdę zwiększy ich szanse – powiedział Dyrektor Wykonawczy ds. pozyskiwania talentów i relacji ze społecznością w nowym ośrodku, Lori Calderon.

Ośrodek ma nadzieję, że zostanie otwarty latem 2021, chociaż nie ustalono jeszcze konkretnej daty.

Związek zawodowy pracowników gastronomii, hoteli i kasyn w Newadzie – „Culinary Union” pochwalił Resorts World za zachowanie neutralności i zgodę na uczestnictwo w sprawiedliwym procesie, w którym pracownicy mogą zdecydować, czy chcą się zrzeszać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *