Rosjanin myślał, że o jego karach zapomniano

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Grzechotkach zatrzymali Rosjanina, poszukiwanego za nieopłacone grzywny. Mieszkaniec Kaliningradu miał do uregulowania 67,5 tys. zł zasądzonych kar. Na drogowym przejściu granicznym w Grzechotkach wczoraj do odprawy na kierunku przyjazdowym, stawił się obywatel Rosji.

Wjazd do Polski dokumentował zaświadczeniem o powierzeniu pracy. W trakcie odprawy podróżnego okazało się, że jest poszukiwany przez polski wymiar sprawiedliwości. 46-letni mężczyzna nie opłacił zasądzonych grzywien, za urządzanie i prowadzenie gier hazardowych.

W Elblągu, w różnych lokalach i w różnych odstępach czasu, zarządzał automatami do gier. W związku z powyższym wyrokiem Sądu Rejonowego w Elblągu został skazany na karę grzywny w wysokości prawie 59,5 tys. zł. W tym samym czasie, za te same przestępstwa poszukiwał go radomski wymiar sprawiedliwości, który zasądził mu 8 tys. zł grzywny.

Mieszkaniec Kaliningradu, by ruszyć w dalszą podróż musiał zapłacić 67,5 tys. zł, bo inaczej spędziłby 238 dni w areszcie.

1 komentarz w “Rosjanin myślał, że o jego karach zapomniano

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *