Roztrwonił 11 tys. zł w salonie gier

Automaty
Bartosz 25/03/2014

Ostatnia aktualizacja: 27 czerwca 2024

Na naiwności 55-letniego mężczyzny nieźle zarobił jeden z salonów gier w powiecie świebodzińskim. Na hazard wydał 11 tys. zł w ciągu jednego dnia. Na policji powiedział, że… został okradziony.

Pod koniec października ub. roku na policję w Świebodzinie zgłosił się 55-letni mężczyzna, twierdząc, że ktoś dokonał kilkunastu wypłat z jego rachunku ma terenie parkingu w Mostkach. Łącznie z konta „poszkodowanego” miało zniknąć 11 tys. zł. Domagał się ścigania sprawcy i ukarania go.

Mężczyzna zawiadomił o przestępstwie, którego w rzeczywistości nie było. Jeśli ktoś miał być odpowiedzialny za liczne wypłaty w ciągu jednego dnia – był to tylko on sam. Pieniądze roztrwonił na gry. Zamiast przyznać się do winy, wolał skłamać, że został okradziony.

Czytaj całość na: http://zielonagora.gazeta.pl/zielonagora/1,35182,15679242,Roztrwonil_11_tys__zl_w_salonie_gier__Sklamal__ze.html

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

obudzony

23:21
26/03/2014

wyglada na to że od waszego chwilowego zamknięcia serwisu, zminiliście jakby punkt widzenia AONW i teraz umieszczacie sporo artukułów pokazujących je jako wcielone zło, siedlisko nieszczęścias itd. Portal o grach robi branży czarny PR. Czyżby ktoś z wami porozmawiał i postawił wam jakąś Putinowską propozycje ?

E-play

11:07
27/03/2014

Drogi Panie "obudzony". Portal informacyjny E-play zamieszcza głównie artykuły pojawiające się w prasie ogólnopolskiej oraz w internecie. Tezy oraz tematyka zamieszczanych tekstów są tezami autorów artykułów a tematyka oraz punkt widzenia na branżę gier odzwierciedla trend pojawiający się w mediach ogólnopolskich. Pod każdym z tekstów zamieszczamy link do źródła danej informacji z czego polecamy korzystać. Nie kreujemy trendów tylko przedstawiamy je Państwu takimi jakie są.
E-PLAY.PL