Ruszyła jubileuszowa, 100 runda darmowej gry SuperGame Jackpot!

Promocje
Marek 18/11/2022

Ostatnia aktualizacja: 21 grudnia 2022

W tym tygodniu Superbet, globalny operator zakładów bukmacherskich, uruchomił jubileuszową, 100. rundę SuperGame Jackpot, w której gracze za darmo typują wyniki meczów i inne zdarzenia podczas zawodów sportowych.

Setna runda SuperGame przypada na inaugurację mistrzowskiej edycji, która składać się będzie łącznie aż z 8 rund. Gwarantowana pula nagród to 200 000 PLN, a dodatkowo w każdej rundzie do zdobycia jest Jackpot o wartości do 100 000 PLN.

Promocja jest całkowicie darmowa i nie zawiera kursów oraz stawek, jak klasyczne zakłady bukmacherskie. Jedyny warunek uczestnictwa w Mistrzowskiej Edycji SuperGame to posiadanie aktywnego konta gracza Superbet. Nie jest wymagany depozyt ani wkład własny. Wszystko, co należy zrobić, aby być w grze o atrakcyjne nagrody, to poprawnie typować wyniki meczów i prawdopodobieństwo wystąpienia innych zdarzeń podczas Mistrzostw jak np. liczba żółtych kartek.

W trwającej od niemal dwóch lat promocji SuperGame rozdano już łącznie ponad 4,25 mln PLN, a w zabawie wzięło udział ponad 150 tysięcy graczy. Zorganizowano też kilka edycji specjalnych. W marcu bieżącego roku padł pierwszy historyczny Jackpot, a zwycięzca zgarnął aż 225 000zł w gotówce. W maju Jackpot 225 000 PLN został podzielony między 12 graczy, a jeden z nich otrzymał również motocykl Harley-Davidson Pan America. Trzy miesiące później oprócz gotówki dla najlepszego uczestnika przewidziano także 2 bilety na wycieczkę do Las Vegas. W zeszłym tygodniu jeden z klientów Superbet rozbił Jackpot i wygrał 100 000 PLN, a nagrodę osobiście wręczyli mu ambasadorzy Superbetu – Jerzy Dudek, Sławomir Peszko i Tomasz Smokowski.

Swoich sił spróbować można TUTAJ!

O Superbet:
Grupa Superbet to szybko rosnący, globalny operator zakładów bukmacherskich i gier on-line, który działa na blisko 30 rynkach. Jest 16. najwyżej notowaną firmą gier online na świecie i jednym z kluczowych graczy w Europie. Zatrudnia ponad 3,5 tysiąca pracowników na całym świecie. Działalność Grupy koncentruje się na zakładach sportowych i grach w kanałach on-line i retail. Grupa rozwija się organicznie i poprzez akwizycje, zarówno w Europie Zachodniej, jak i w regionie CEE. Udziałowcem Grupy jest największy na świecie fundusz private equity – amerykański Blackstone. Superbet inwestuje w innowacyjne, autorskie rozwiązania technologiczne. Grupa na świecie działa pod markami Superbet, Napoleon i Lucky Days. Na rynku polskim jest obecna od 2018 roku jako Superbet. Od 2020 roku, oferując zakłady on-line w oparciu o zezwolenie Min. Finansów RP w aplikacji mobilnej iOS, Android oraz na stronie superbet.pl. Firma jest zdobywcą nagród w plebiscycie NAGRODY BUKMACHERSKIE 2021 w kategorii Najlepsza Aplikacja Mobilna, Najlepszy Marketing i Nagroda Użytkowników. Superbet otrzymał również wyróżnienie jako Najlepszy operator zakładów sportowych w regionie CEE 2022 podczas Central and Eastern European Gaming Awards i nagrodę w kategorii Najlepszy Bukmacher Roku podczas Better Collective “Polskie Nagrody Bukmacherskie” 2022. Został też wyróżniony w 2022 przez United Global Compact za podejmowanie działań na rzecz przeciwdziałania korupcji i szarej strefie.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL