Rząd stara się narzucić ograniczenia na brazylijskie loterie

loteria

Rozwój nowych loterii stanowych w Brazylii nie został z zadowoleniem przyjęty przez rząd federalny, który obawia się wpływu na loterie ogólnokrajowe.

Rząd federalny chce, aby nowe loterie stanowe w Brazylii, które zostały zalegalizowane w różnych stanach, podlegały ograniczeniom, aby zapobiec przejęciu przez nie zwyczajów od podmiotów federalnych.

Departament Oceny, Planowania, Energii i Loterii (Secap-ME) Ministerstwa Gospodarki przygotowuje rozporządzenie, które zostanie opublikowane pod koniec miesiąca, które ograniczy zakłady w ostatnio dozwolonym sektorze loterii państwowej.

Głównym celem rozporządzenia jest to, aby nowe loterie stanowe w Brazylii nie pochłaniały federalnych przychodów z loterii, które wahają się od 738 mln USD do 1,845 mln USD.

Secap-ME początkowo chciał ograniczyć lokalne loterie stanowe, zakazując im marketingu online. Ta opcja została odrzucona przez Biuro Prokuratora Generalnego, pozostawiając wydział w poszukiwaniu alternatywy, uniemożliwiającej im sprzedaż poza granicami stanu.

Nie możemy uniemożliwić stanom działania online, ale możemy wyznaczać limity. Taki był nasz zamiar, ale niestety nie możemy tego zabronić. Poszczególne stany mają kontrolę nad lokalnymi loteriami. Mogą sprzedawać przez internet, ale nie mogą przekraczać granic swojego terytorium  – powiedział Waldir Eustáquio Marques Jr, szef Secap-ME.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *