Skuteczna akcja. Na automatach już nie zagrają

Podczas realizowanych wspólnie czynności mundurowi znaleźli w Skarżysko Kamienna cztery automaty przeznaczone do nielegalnych gier. Ponadto zabezpieczyli pieniądze w kwocie 1500 zł pochodzące prawdopodobnie z przestępczego procederu.

Za popełnienie tego rodzaju przestępstwa przepisy mówią o karze do 3 lat pozbawienia wolności, a także wysokiej grzywnie. 6 października, funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji wraz z pracownikami Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Kielcach zabezpieczyli na terenie miasta nad Kamienną nielegalne automaty do gier hazardowych.

Stróże prawa stawiający na co dzień czoła przestępczości gospodarczej wraz z funkcjonariuszami celno-skarbowymi mieli podejrzenia, że w jednym z lokali na terenie miasta, prowadzona jest nielegalna działalność hazardowa.

„Podczas realizowanych wspólnie czynności mundurowi znaleźli cztery automaty przeznaczone do nielegalnych gier. Ponadto zabezpieczyli pieniądze w kwocie 1500 zł pochodzące prawdopodobnie z przestępczego procederu. Za nielegalne prowadzenie gier hazardowych grozi kara 3 pozbawienia wolności i wysoka grzywna. Skarżyscy stróże prawa zabezpieczyli m.in. gotówkę Nielegalne automaty do gier trafiły do policyjnych magazynów.”

– relacjonował podkom. Jarosław Gwóźdź, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.