Śledź social media i zobacz branżę bukmacherską od środka!

Bądź na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami i materiałami pokazującymi kulisy pracy w GO+bet. Poznajmy się lepiej dzięki naszym mediom społecznościowym!

Masz już dość powtarzających się treści w social mediach branży bukmacherskiej? Kursy, wyniki, ciekawostki ze świata sportu- to wszystko już było, a my przecież obiecaliśmy, że zmieniamy zasady gry. A my słowa dotrzymujemy!

Czy to znaczy, że nie zobaczysz u nas w ogóle typowo bukmacherskich treści? Oczywiście, że nie! Wiemy, że wśród Was jest mnóstwo pasjonatów typowania i oczekujecie od nas tego typu postów. Kursy, kupony, bonusy, analizy to przecież esencja tej branży i tego u nas również nie zabraknie. Ale! Postanowiliśmy, że nieco urozmaicimy nasze kanały, żeby było ciekawiej.

Jeśli interesują Cię materiały typowo bukmacherskie, a więc jakie mamy produkty, promocje, kursy na wydarzenia sportowe śledź koniecznie naszego Facebooka i Twittera. To właśnie na tych kanałach zobaczysz posty ofertowo-bonusowe. Nie zabraknie też memów, konkursów, quizów czy ankiet. Zależy nam na tym, abyś wchodził z nami w interakcje. Podoba Ci się coś – zostaw nam like. Uważasz, że inni powinni to zobaczyć – podaj to dalej. Chcesz z nami pogadać – skomentuj.

Oprócz Facebooka i Twittera jesteśmy też na Instagramie. Co możesz tam znaleźć? Pokażemy Ci nasze życie z biura, taką naszą wersję The Office. Zobaczysz jak pracują bukmacherzy, jak na pomysły wpada dział marketingu, jak wspólnie przeżywamy mecze naszych ulubionych drużyn czy reprezentacji Polski. To tutaj będziesz mógł lepiej nas poznać. Do tego w stories poza materiałem czysto lifestylowym dostarczymy Ci też od czasu do czasu ciekawe rebusy, zagadki czy quizy.

Na koniec zachęcamy Cię do obserwowania naszego konta na TikToku. Tam za kulisy wielkich wydarzeń sportowych zabierze Cię nasz ambasador. Nie zabraknie też śmiesznych filmików z naszymi pracownikami w roli głównej. A to tylko niewielka część tego co dla Ciebie szykujemy!

Przygotowujemy również dla Was kanał YouTube’owy. Tam znajedziecie dłuższe treści wideo niż te, które będą publikowane na TikToku. Będzie oczywiście trochę śmiesznie, trochę sportowo i trochę lifestyle’owo. Każdy fan sportu – ten mniej i bardziej zaangażowany – znajdzie coś dla siebie.

Wszystkie odnośniki do naszych mediów społecznościowych znajdziesz na samym dole naszej strony głównej. Zaobserwuj nas i sprawdź sam, że z nami nie ma nudy. Jeśli jednak chcesz iść na skróty, to:

Linki

FACEBOOK –> https://www.facebook.com/goplusbet

TWITTER –> https://twitter.com/goplusbetpl

INSTAGRAM –> https://www.instagram.com/goplusbet/

YOUTUBE –> https://www.youtube.com/channel/UCkEpyNnG4Us4NH2UHgbSfuw/featured

TIKTOK –> https://www.tiktok.com/@goplusbet

LINKEDIN –> https://www.linkedin.com/company/go-plus-bet/mycompany/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.