Slotegrator odwołuje zaplanowany udział w ICE London 2022

Slotegrator, wiodący producent rozwiązań dla biznesu hazardowego, zrezygnował z udziału w targach ICE London (12-14 kwietnia) w związku z wydarzeniami odbywającymi się na Ukrainie. Organizator wydarzenia, Clarion Events, otrzymał już powiadomienie od Slotegrator.

W międzynarodowym zespole Slotegratora jest wielu pracowników z Ukrainy. Robią co w ich mocy, aby chronić tych, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji i zapewnić im schronienie w Czechach. Zapewniają rodzinie i przyjaciołom swoich pracowników środki medyczne, pomoc i bezpieczne mieszkanie.

W swoim oficjalnym oświadczeniu Yuriy Filipchenko, prezes spółki, tak skomentował decyzję:

„Slotegrator rezygnuje z udziału w ICE w tym roku. W obecnej sytuacji nasze myśli i serca są z naszym ukraińskim biurem. My, międzynarodowa firma, kategorycznie sprzeciwiamy się wszelkiej przemocy lub agresji, zwłaszcza działaniom militarnym. W związku z tym nasze priorytety skupiają się teraz na wspieraniu naszych pracowników i ich bliskich. Jestem pewien, że nasi klienci i partnerzy zrozumieją naszą decyzję.”

Jednak w przyszłości firma z przyjemnością ponownie zostanie wystawcą ICE. W każdym razie Slotegrator ceni Clarion Events jako organizację, a ICE jako okazję do zwiększenia świadomości naszej marki i partnerstwa.

Pracownicy Slotegrator obecnie współpracują z organizacjami ochotniczymi i humanitarnymi, aby nieść pomoc ofiarom operacji wojskowej.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.