Sloty w ​​pierwszej dziesiątce godzin oglądanych na Twitchu

Automaty znalazły się na liście 10 najlepszych w kategoriach z największą liczbą godzin oglądanych na Twitchu, jak zarejestrowano w State of the Stream z maja 2022 roku.

Automaty do gry znajdują się w pierwszej piętnastce od godzin oglądanych każdego miesiąca w tym roku, ale maj jest pierwszym miesiącem, w którym znalazły się w pierwszej dziesiątce.

State of the Stream udostępnia najnowsze dane dotyczące transmisji strumieniowych dotyczące platform, twórców treści i powiązanych trendów. Najnowszy raport został opublikowany przez StreamElements na podstawie danych z Rainmaker.gg.

Automaty zajęły dziewiąte miejsce na majowej liście z 39 milionami godzin oglądania, z streamerem Trainwreckstv na czele, który poświęcił 300 godzin na transmisję strumieniową.

Warto zauważyć, że automaty wyprzedziły teraz niezwykle popularne Call of Duty: Warzone, które w maju oglądało 33 miliony godzin. Just Chatting znajduje się na szczycie listy z 271 milionami godzin oglądania, a za nimi plasują się League of Legends i Grand Theft Auto V z odpowiednio 156 milionami i 120 milionami.

W pierwszej dziesiątce znalazły się również Valorant, Counter-Strike: Global Offensive, Apex Legends, Fortnite i Dota 2.

Hazard na Twitchu nie był pozbawiony kontrowersji, a popularny streamer Pokimane wypowiadał się przeciwko twórcom treści, takim jak Felix „xQc” Lengyel. Ponadto niedawno złożono petycję o zakaz hazardu na platformie.

W przypadku strumieniowania na Twitchu ogólnie oglądalność znów rośnie, po stałym spadku w pierwszym kwartale 2022 r., Kiedy społeczeństwo zaczęło się stopniowo otwierać z powrotem podczas pandemii.

Zwłaszcza Counter-Strike: Global Offensive, który w maju wspiął się na piąte miejsce na liście, zdołał zwiększyć liczbę godzin oglądania o 60% dzięki PGL Major Antwerp.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.