Służba Celno-Skarbowa z hukiem wpadła do kryptowalutowego kasyna

automaty

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej w asyście policji spektakularnie dostali się do wnętrza jednego z kryptowalutowych kasyn na terenie Kalisza. Niezbędna w tym przypadku okazała się interwencja strażaków, którzy musieli sforsować… trzy pary drzwi. Wewnątrz zamkniętych było kilka osób.

We wtorek, 12 stycznia ok. godziny 18.00 funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej prowadzili czynności w jednym z punktów hazardowych, mieszczących się w Kaliszu przy ul. Majkowskiej. Ze względu na utrudnianie czynności, na miejsce interwencji wezwano straż pożarną oraz poproszono o asystę policji.

Strażacy, którzy dotarli na miejsce zdarzenia musieli sforsować kraty i wyważyć trzy pary drzwi, za którymi znajdowało się kilka osób.

Funkcjonariusze Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu zostali poproszeni o asekurację podczas czynności wykonywanych przez Służbę Celno-Skarbową. Na tym nasze czynności zostały zakończone – informuje portal Kalisz24 INFO komisarz Witold Woźniak z zespołu prasowego kaliskiej policji.

Źródło + FOTO: kalisz24.info.pl

3 komentarze(y) w “Służba Celno-Skarbowa z hukiem wpadła do kryptowalutowego kasyna

  1. szkoda że ocenzurowaliście. O futurach, czy csaniówkach można pisać, ale o kimś kto ma dziś otwarte drzwi na oścież w swoich, nielegalnych salonach, to cenzura 🙁

  2. zajadą nas ci celnicy. niby bitcoiny miały być legalne. tak obiecywali.jak zwsykle to sie na obecankach skonczyło.już mamy dosyć strachu, że nas zamkną. nie chcemy tych bitcoinów.jak ktoś chce przejąć nasze salony to zapraszamy do rozmowy.okazja. bo już mamy dosyć i chcemy zamknąć. nie dajemy rady psychicznie. nie pomaga wóda ani nic innego. te bitcoiny od ******* miały być nie ruszane. szkoda zdrowia na to.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *