SoftSwiss kończy integrację z EA Gaming

SoftSwiss Game Aggregator zakończył integrację jednego z wiodących dostawców gier EA Gaming. To nowe partnerstwo jeszcze bardziej wzbogaci obecną ofertę gier SoftSwiss, obejmującą ponad 10 000 różnych gier od ponad 70 dostawców z całego świata.

Integracja EA Gaming zapewnia dostęp do szerokiego portfolio gier (w tym najpopularniejszych Wild Fairies dostawcy, Lady Hawk, Horus Eye, Chilli Hunter i Octagon Gemwill). Te gry będą dostępne dla operatorów SoftSwiss White Label i klientów Game Aggregator działających na licencji Curacao.

Nikita Keino, kierownik zespołu zarządzającego partnerami w SoftSwiss, powiedział:

„To świetna okazja, aby współpracować z wiodącym dostawcą gier, takim jak EA Gaming, który produkuje treści do gier z tak najnowocześniejszą grafiką i dźwiękiem. Nie możemy się doczekać, co przyniesie przyszłość tej współpracy! ”

Luca Richter, szef działu zarządzania kontami, skomentował:

„To wspaniała okazja, aby współpracować z tak ważnym graczem w branży iGaming. Możliwości wynikające z tego partnerstwa są naprawdę ekscytujące i nie możemy się doczekać, aż je wykorzystamy. Osiągnięcie tego ważnego celu nie było łatwe, ale nam się udało. Naprawdę dumny z tego nowego sukcesu ”.

O firmie SoftSwiss:

SoftSwiss to międzynarodowa firma technologiczna dostarczająca cieszące się uznaniem, certyfikowane oprogramowanie do zarządzania operacjami iGaming. SoftSwiss posiada wiele licencji na gry, zapewniając kompleksowe rozwiązanie z białą etykietą, dbając o wszystkie procesy techniczne, prawne i finansowe w imieniu swoich klientów. Firma posiada bogate portfolio produktów, które obejmuje platformę kasyn online, agregator gier z tysiącami gier kasynowych, platformę afiliacyjną oraz niedawno uruchomioną platformę bukmacherską. W 2013 roku firma SoftSwiss jako pierwsza na świecie wprowadziła rozwiązanie kasyna online zoptymalizowane pod kątem bitcoinów. W ten sposób firma została uznana za wiodącego eksperta technicznego, jeśli chodzi o wykorzystanie kryptowalut w grach online.

O EURASIAN Gaming:

EA Gaming jest wiodącym dostawcą gier dla branży iGaming. Specjalizujemy się w tworzeniu doskonałych automatów do gry, które są przeznaczone do angażowania graczy z różnych rynków i grup demograficznych. Oferujemy wysokiej jakości portfolio gier składające się z doskonałych gier na automatach, gier o polowaniu na ryby, genialnych gier wideo typu bingo i niesamowitych gier klastrowych. Wszystkie gry są oparte na solidnych modelach matematycznych i mają adaptacyjny układ, który zapewnia wyjątkowe wrażenia z gry zarówno na komputerze, jak i na telefonie komórkowym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *