Spirit of Adventure od Pragmatic Play

Nowa gra od Pragmatic Play to wybranie się na ekspedycję archeologiczną pod pełnym przygód tytułem „Spirit of Adventure”.

SYMBOLIKA

Symbole w grze to pięć klasycznych królewskich A-10 oferujących wartości mnożników x0,50, x2,50 i 10 zakładów dla kombinacji odpowiednio trzech, czterech i pięciu w rodzaju. Po nich następują kombinacje trzech, czterech lub pięciu dowolnych z czterech reliktów w tabeli wypłat, wypłacając x1, x5 i x20 zakładu. Wreszcie trzy klejnoty i diament znajdują się na szczycie tabeli wypłat, z wartościami od x50 do x200, co daje pięć wygranych w swoim rodzaju.

Przechodząc do specjalnych symboli, symbole dzikie zastępują wszystkie regularne płatności i pojawiają się tylko podczas bonusu darmowych spinów. W międzyczasie symbol bonusu pojawia się na wszystkich bębnach i służy do aktywacji bonusu darmowych spinów. Wreszcie, symbol bonusu wyspy ląduje tylko na trzecim bębnie, uruchamiając również bonus darmowych spinów.

FUNKCJE

Tytuł zawiera bonus w postaci darmowych spinów, tajemniczą nagrodę i opcję hazardu z ryzykiem.

SZCZEGÓŁY

Podczas rundy darmowych spinów ikony reliktów są również symbolami pieniędzy, przyjmując losową wartość z predefiniowanego zestawu przy każdym obrocie.

Również przy każdym obrocie symbol dziki porusza się i zatrzymuje w losowej pozycji na ekranie, zastępując to, co uderzyłoby pod nim. Następnie zbierze wartości wszystkich symboli reliktów, które znajdują się na ośmiu pozycjach wokół niego na siatce symboli. Na górze siatki gry, progresywny wskaźnik śledzi liczbę zebranych reliktów, a po ich wypełnieniu dodawany jest mnożnik.

Po zakończeniu rundy darmowych spinów do bębnów dodawany jest totem, który podobnie jak dziki zmienia pozycję z każdym spinem. Runda trwa w nieskończoność, dopóki zarówno totem, jak i dzika ziemia nie znajdą się w tej samej pozycji.

Dodatkowo użytkownicy będą mieli wybór przed otrzymaniem nagrody. Mogą albo wziąć zdobytą do tej pory nagrodę, albo zaryzykować swoją wygraną, aby otrzymać tajemniczą nagrodę pieniężną, która może być wyższa lub niższa niż aktualna wygrana.

Yossi Barzely, szef deweloperów w Pragmatic Play, skomentował tą grę tak:

„Spirit of Adventure zapewnia epicką przygodę składającą się z ruchomych dziczy, multiplikatorów i funkcji kolekcji, a wszystko to dzieje się w soczystym lesie. Wiele sposobów na wejście do rundy bonusowej wywoła podekscytowanie podczas każdego spinu, a możliwość kontynuowania ostatniego spinu w nieskończoność, z dodatkiem retriggerów totemów, które sprawią, że gracze będą podekscytowani przez cały czas”.

Aby zagrać w wersję demonstracyjną Spirit of Adventure, kliknij tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.