Start-Typ Sport z zakładami na żywo

Bukmacherzy
Marek 26/06/2013

Ostatnia aktualizacja: 8 czerwca 2024

Firma Start-Typ Sport, legalny polski bukmacher, wprowadza do swojej oferty zakłady na żywo. Od dziś wszyscy typujący wydarzenia sportowe będą mogli grać w czasie rzeczywistym na stronie www.sts.pl, a niedługo także w blisko 400 punktach przyjmowania zakładów. Usługa zawiera unikatowe rozwiązania przygotowane specjalnie z myślą o polskich klientach.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło na zbudowanie systemu zakładów na żywo, który jest specjalnie dostosowany do lokalnego rynku i oczekiwań klientów. Żaden inny legalny polski bukmacher nie oferuje tak zaawansowanych rozwiązań – mówi Mateusz Juroszek, prezes Star-Typ Sport.

Star-Typ Sport jako pierwszy w polskich zakładach na żywo wprowadził do spotkań piłki nożnej, które cieszą się największą popularnością, usługę LIVE Tracker. Pozwoli ona śledzić bezpośredni, graficzny podgląd sytuacji na boisku. Oprócz tego, gracze otrzymają dostęp do najobszerniejszych na polskim ryku statystyk meczowych, zarówno tych dotyczących przebiegu spotkania, jak i ogólnych, związanych z drużynami biorącymi udział w danym wydarzeniu.

Nowością w polskich zakładach jest również usługa Bestsellera LIVE, czyli gotowego kuponu stworzonego z aktualnie najpopularniejszych wydarzeń wśród typujących. Każdy z graczy będzie mógł szybko zdecydować się na obstawienie takiego kuponu, wraz z możliwością indywidualnej modyfikacji proponowanych zakładów.

Ponadto Start-Typ Sport wprowadził szybko działający, wyjątkowo przejrzysty kalkulator zakładów. Odpowiednie oznaczenie kolorystyczne poszczególnych sportów współgra z zakładkami w internetowym kuponie, co pozwala na szybką analizę swoich typów oraz zawarcie zakładu.

Zdecydowaliśmy się na prowadzenie systemu obstawiania na żywo, ponieważ tego typu usługi są przyszłością firm bukmacherskich. W krajach Europy Zachodniej stanowią ponad połowę wszystkich przyjmowanych zakładów. Ten trend będzie widoczny także w Polsce – dodaje Mateusz Juroszek.

Star-Typ Sport ocenia, że wprowadzenie nowej usługi w znacznym stopniu przełoży się na strukturę przyjmowanych zakładów, a także na wyniki finansowe firmy. Do końca roku tego typu obstawienia mogą stanowić 10% wszystkich przyjmowanych zakładów w punktach naziemnych bukmachera, a w przypadku online nawet 50%. Dzięki możliwości typowania wydarzeń sportowych na żywo obroty Star-Typ Sport mogą wzrosnąć o 8-10%.

Usługa została wprowadzona na stronie www.sts.pl, a do połowy lipca będzie dostępna także w blisko 400 punktach przyjmowania zakładów Star-Typ Sport w całej Polsce. Gracze bez użycia komputera będą mogli typować wyniki, jednocześnie śledząc relację na żywo, transmitowaną na telewizorach dostępnych w punktach Star-Typ Sport. Umożliwi to jedyna w Polsce aplikacja do wyświetlania zakładów w czasie rzeczywistym w punktach naziemnych.

Źródło: materiały prasowe STS

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL