STATSCORE zostaje oficjalnym dostawcą statystyk dla polskich lig tenisowych

Portfolio rozgrywek sportowych, dla których STATSCORE jest wyłącznym i oficjalnym dostawcą danych sportowych, stale rośnie. Teraz nowe rozgrywki tenisowe, Polskie Lotto SuperLIGA i forBET 1.LIGA, podpisały z firmą trzyletni kontrakt na dane sportowe i statystyki!

STATSCORE stale poszerza zakres statystyk sportowych i umacnia swoją pozycję na rynku ekskluzywnych danych sportowych. Firma dostarcza statystyki i dane dotyczące głównych rozgrywek, od sportów takich jak piłka nożna/piłka nożna, piłka ręczna i futsal. Teraz przyszedł czas na kolejny kamień milowy, a mianowicie tenisowe rozgrywki – Lotto SuperLIGA i forBET 1.LIGA.

„Podpisanie umowy z Lotto SuperLIGA i forBET 1. Liga udowadnia, że ​​jako STATSCORE jesteśmy wartościowym partnerem dla organizacji sportowych w Europie. Cieszymy się, że będziemy towarzyszyć rozgrywkom SuperLIGA już od pierwszego sezonu i mamy nadzieję, że będzie to długa i owocna współpraca”

– powiedział Radosław Firlej, Business Development Manager w STATSCORE.

Lotto SuperLIGA i forBET 1.LIGA to nowo powstałe profesjonalne ligi tenisowe, które 29 maja 2022 r. rozpoczęły swój pierwszy sezon. Odbędą się one w wyjątkowym formacie, a w każdej rywalizować będzie osiem polskich drużyn tenisowych z międzynarodowi gracze na swoich listach. Sezon zasadniczy każdego z rozgrywek będzie składał się z siedmiu rund po cztery mecze w każdej.

Turnieje te staną się pierwszymi turniejami tenisowymi, w których STATSCORE zostanie oficjalnym dostawcą statystyk. Trzyletnia umowa obejmie dostarczanie wysokiej jakości danych sportowych, które będą wyświetlane za pośrednictwem platformy LeagueCenter dostępnej na stronach internetowych turniejów.

Ponadto dane gromadzone przez STATSCORE będą również dostępne za pośrednictwem produktów firmy, takich jak ScoutsFeed.

O Lotto SuperLIGA i forBET 1.LIGA

Lotto SuperLIGA i forBET 1.LIGA to dwa poziomy nowo rozpoczętej rywalizacji o tytuł Drużynowego Mistrza Polski w Tenisie. Osiem drużyn LOTTO SuperLIGA to AZS TENIS Poznań, BKT ADVANTAGE Bielsko-Biała, CKT Grodzisk Mazowiecki, KS GÓRNIK Bytom, KT KUBALA Ustroń, OSAVI TENIS TEAM Kalisz, PARK TENISOWY OLIMPIA Poznań, WKT MERA Warszawa.

Sezon zasadniczy każdego z rozgrywek będzie składał się z siedmiu rund po cztery mecze w każdej. Transmisje z rozgrywek będą dostępne w kanałach telewizji Polsat i Polsat Sport, a także za pośrednictwem dedykowanej platformy streamingowej.

O STATSCORE
STATSCORE to polska firma dostarczająca najwyższej jakości dane i statystyki sportowe w postaci widżetów, ministron i feedów. STATSCORE wspiera kibiców i organizacje sportowe, media i bukmacherów, oferując wiarygodne dane na żywo, szczegółowe statystyki i atrakcyjne wizualizacje. Firma zatrudnia globalny zespół wysoko wykwalifikowanych scoutów, którzy dostarczają najdokładniejsze i najbardziej wiarygodne dane w czasie rzeczywistym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.