STS przedłużył umowę sponsorską z Lechem

Bukmacherzy
Bartosz 21/05/2014

Ostatnia aktualizacja: 21 maja 2014

Firma bukmacherska STS przedłużyła współpracę sponsoringową z Lechem Poznań. Legalny bukmacher będzie w dalszym ciągu sponsorem strategicznym Kolejorza, a logotyp firmy zostanie na strojach poznańskiego zespołu. Podpisane porozumienie będzie obowiązywać przez rok, do końca sezonu 2014/15. STS pierwszą umowę z Lechem Poznań podpisał w kwietniu 2013 roku.

Od tego czasu, firma jest obecna na koszulkach piłkarzy Kolejorza, bandach stałych oraz na reklamach wokół murawy czy na telebimach. STS jest także pierwszą legalną firmą bukmacherską, która informuje o sponsorowaniu klubu w kampanii telewizyjnej. Spoty bukmachera z udziałem Piotra Reissa można od początku maja zobaczyć przy okazji transmisji wybranych wydarzeń sportowych na kanałach TV oraz w Internecie.

STS przez cały sezon prowadził także cieszące się dużym powodzeniem akcje skierowane do kibiców Lecha Poznań, w których do zdobycia były liczne nagrody związane z Kolejorzem, jak zaproszenia do Sky Box STS, bilety na mecze, koszulki meczowe z podpisami zawodników czy gadżety klubu. Sponsor strategiczny umożliwił również fanom obstawianie wyników spotkań w stacjonarnym punkcie przyjmowania zakładów obok INEA Stadionu, a w samym Poznaniu liczba punktów firmy wzrosła z pięciu do dziewięciu. Każdy z nich został wyposażony w elementy wystroju związane z Lechem Poznań, m.in. koszulki zespołu z podpisami zawodników.

Czytaj całość na: gloswielkopolski.pl

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL