STS wchodzi do sieci

Ostatnia aktualizacja: 29 lutego 2012

Polska firma bukmacherska Start-Typ Sport (STS) uzyskała zezwolenie Ministerstwa Finansów na przyjmowanie zakładów on-line. W ciągu kilkunastu najbliższych dni uruchomiony zostanie serwis STS, dzięki któremu Klienci będą mogli obstawiać wyniki wydarzeń sportowych czy kulturalnych, nie wychodząc z domu.

Po trwającej ponad pół roku procedurze Ministerstwo Finansów przyznało Star-Typ Sport licencję na przyjmowanie zakładów on-line. W ciągu dwóch tygodniu 25 000 zarejestrowanych do tej pory Klientów STS będzie mogło ze swojego komputera czy smartfona obstawić wybrane wydarzenia sportowe. Platforma przyjmowania zakładów została przygotowana przez spółkę-matkę STS – angielski Stanleybet, dzięki czemu polski bukmacher będzie oferował najnowocześniejsze rozwiązania dostępne w branży. Dodatkowo, dzięki kooperacji z tą firmą, serwis Star-Typ Sport zawierać będzie największą liczbę zakładów, dostępnych 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

W końcu możemy zaoferować naszym Klientom zakłady on-line. Co prawda procedury w resorcie finansów wydłużyły się ponad zakładane sześć miesięcy, ale finalny efekt jest dla nas bardzo satysfakcjonujący – mówi Mateusz Juroszek, członek zarządu Star-Typ Sport. Jesteśmy przekonani, że nasz nowoczesny serwis przyniesie wzrost obrotów w granicach 20-30%. Ponadto, pozytywna decyzja MF sprawiła, że możemy w końcu rywalizować z zagranicznymi serwisami, które nielegalnie funkcjonują na naszym rynku i nie odprowadzają w Polsce podatku – dodaje Mateusz Juroszek.

Serwis zakładów on-line uruchomiony zostanie w ciągu najbliższych kilkunastu dni. Do dyspozycji Klientów dostępne będzie call center, które na bieżąco odpowiadać będzie na ich pytania, związane z platformą. Oferta dostępna przez Internet nie będzie się różnić znacząco od tej, która dostępna jest w punktach stacjonarnych.

CORE PR

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL