Ostatnia aktualizacja: 2 stycznia 2024
Polska firma bukmacherska Start-Typ Sport (STS) uzyskała zezwolenie Ministerstwa Finansów na przyjmowanie zakładów on-line. W ciągu kilkunastu najbliższych dni uruchomiony zostanie serwis STS, dzięki któremu Klienci będą mogli obstawiać wyniki wydarzeń sportowych czy kulturalnych, nie wychodząc z domu.
Po trwającej ponad pół roku procedurze Ministerstwo Finansów przyznało Star-Typ Sport licencję na przyjmowanie zakładów on-line. W ciągu dwóch tygodniu 25 000 zarejestrowanych do tej pory Klientów STS będzie mogło ze swojego komputera czy smartfona obstawić wybrane wydarzenia sportowe. Platforma przyjmowania zakładów została przygotowana przez spółkę-matkę STS – angielski Stanleybet, dzięki czemu polski bukmacher będzie oferował najnowocześniejsze rozwiązania dostępne w branży. Dodatkowo, dzięki kooperacji z tą firmą, serwis Star-Typ Sport zawierać będzie największą liczbę zakładów, dostępnych 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.
W końcu możemy zaoferować naszym Klientom zakłady on-line. Co prawda procedury w resorcie finansów wydłużyły się ponad zakładane sześć miesięcy, ale finalny efekt jest dla nas bardzo satysfakcjonujący – mówi Mateusz Juroszek, członek zarządu Star-Typ Sport. Jesteśmy przekonani, że nasz nowoczesny serwis przyniesie wzrost obrotów w granicach 20-30%. Ponadto, pozytywna decyzja MF sprawiła, że możemy w końcu rywalizować z zagranicznymi serwisami, które nielegalnie funkcjonują na naszym rynku i nie odprowadzają w Polsce podatku – dodaje Mateusz Juroszek.
Serwis zakładów on-line uruchomiony zostanie w ciągu najbliższych kilkunastu dni. Do dyspozycji Klientów dostępne będzie call center, które na bieżąco odpowiadać będzie na ich pytania, związane z platformą. Oferta dostępna przez Internet nie będzie się różnić znacząco od tej, która dostępna jest w punktach stacjonarnych.
CORE PR
"Na zręcznościowe to one nie wyglądają :)) w nich pewnie występuje tylko wyłącznie przypadek."
"19 lat dziewczyna i już ma taki problem z prawem. Szkoda"
"Tak samo co z innymi wynalazkami jak Skill Test, Quizomat, forexy itp. Wszystko miało być nie do ruszenia z papierami i co? I d.pa. Tylko ludzie zarzuty mają."
"Logic games… gry logiczne… a pamiętacie futury? Coś cisza na portalu a niedawno takie zachęcające komentarze były. Co z tym gościem poszukiwanym z Krakowa?"
"Witam. Ci wszyscy, którzy chwalą się rzekomymi wygranymi pokażcie potwierdzenia przelewów z numerem konta Lotto albo zaświadczenia o wygranej wydane przez Lotto. Zasłońcie swoje dane."