STS wprowadza produkty do personalizacji „w czasie rzeczywistym” z Future Anthem

Bukmacherzy Technologie
Wiktor Czerwiński 10/11/2022

Ostatnia aktualizacja: 28 grudnia 2022

Największy polski operator STS i dostawca sztucznej inteligencji Future Anthem wspólnie uruchomili nowy produkt do personalizacji zakładów sportowych w czasie rzeczywistym.

Dzięki nowej umowie STS wykorzysta „prognozę wyjścia w czasie rzeczywistym, aby w pełni zautomatyzować premiowanie i komunikację z graczami w momencie, gdy zakład gracza zostanie rozstrzygnięty”.Future Anthem poinformował, że nowy produkt został dostarczony w ciągu 12 tygodni od otrzymania niezbędnych danych.
Future Anthem CPO Ian Tibot powiedział, że wiele firm z branży zakładów sportowych dyskutowało o personalizacji, ale żaden z nich nie opracował produktów, które naprawdę oferowałyby personalizację.
„Personalizacja w branży zakładów sportowych to słowo używane od dawna, ale nigdy nie stało się rzeczywistością” – powiedział. „W ramach naszego udanego finansowania serii A w tym roku wyraźnie mieliśmy ambicję przewodzenia ewolucji branży w kierunku dostarczania spersonalizowanych doświadczeń graczy.
„Nasza wizja została doskonale uzupełniona ambicją STS, aby zaangażować się w mapę drogową personalizacji w czasie rzeczywistym, a praca z tak myślącym przyszłościowo partnerem była przyjemnością”.
CEO STS Mateusz Juroszek powiedział, że umowa pokazuje zaangażowanie jego firmy w poprawę doświadczenia gracza.
W STS dążymy do zapewnienia naszym graczom jak najlepszych doświadczeń” – powiedział. „Cieszymy się, że możemy współpracować z liderem sztucznej inteligencji Future Anthem, aby pomóc nam rozszerzyć naszą spersonalizowaną ofertę w czasie rzeczywistym.
Partnerstwo pokazuje nasze ciągłe zaangażowanie w ulepszanie każdego momentu  gracza. Dziękuję mojemu zespołowi w STS, który współpracował z Future Anthem, aby rozpocząć tą współpracę”.
W trzecim kwartale tego roku STS odnotował przychody brutto z gier w wysokości 162 mln zł (29,5 mln GBP/33,7 mln EUR)  co jest najwyższym dotychczasowym wynikiem kwartalnym.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL