STS wszedł w Sieć

Bukmacherzy
Marek 19/12/2012

Ostatnia aktualizacja: 19 grudnia 2012

Polski bukmacher Start-Typ Sport uruchomił właśnie platformę internetową do zawierania zakładów – STS.pl

 

 

– Wprowadzenie zakładów online przez STS to wielkie wydarzenie na rynku bukmacherskim – mówi prezes zarządu Star-Typ-Sport, Mateusz Juroszek.- Czekaliśmy na to od 10 lat i wreszcie nastąpił przełom. Długo przygotowywaliśmy się do startu, zanim otworzyliśmy platformę internetową. Chcieliśmy być pewni, że mamy niezawodny system, który ułatwi grę wszystkim zainteresowanym. Przygotowaliśmy też specjalną ofertę zakładów, dostępną tylko w wersji online – dodaje.

– Mamy wielką satysfakcję, że ustawodawca w końcu umożliwił nam działalność w Internecie. Dzięki temu dotrzemy do nowej grupy odbiorców, przede wszystkim młodych ludzi, którzy spędzają najwięcej czasu przed komputerem. Oczekujemy, że na przestrzeni dwóch najbliższych lat zdobędziemy około 30% rynku internetowych zakładów w Polsce – odważnie deklaruje Mateusz Juroszek.

– Cieszymy się dużym zainteresowaniem wielu firm, które chciałyby z nami współpracować na nowych płaszczyznach. Poszerzamy dystrybucję produktów dostępnych w punktach, przygotowujemy nowe bary sportowe pod brandem STS, oferujemy szerokie możliwości reklamowe, pozyskujemy nowych klientów i blisko współpracujemy z podmiotami tworzącymi polski sport – opowiada prężnie działający Juroszek, który ma także nadzieję na zmianę ustawy antyhazardowej, która negatywnie wpłynęła na rozwój sportu w Polsce.

– Liczymy, że w końcu dotrze do Polski normalność i zamiast wrzucać zakłady bukmacherskie do jednego worka z automatami i kasynami, politycy dojdą do wniosku, że warto z nami współpracować. Bardzo chętnie zaangażujemy się we wsparcie finansowe polskiego sportu, ale musimy mieć stworzone ku temu warunki. Na dziś jesteśmy wypierani przez operatorów, którzy nie płacą w Polsce podatków i nie posiadają zezwolenia na organizację zakładów bukmacherskich. To fatalnie wpływa też na wizerunek całej branży – kończy prezes zarządu STS.

na podstawie materiału prasowego STS

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL