Superbet ponawia promocję, na której gracze zarobili miliony!

Promocje
Adam Brzozowski 20/06/2024

Ostatnia aktualizacja: 20 czerwca 2024

Już w 16. minucie spotkania reprezentacji Polski z Holandią na Euro 2024 wszyscy gracze Superbet, którzy skorzystali ze specjalnej promocji na 1 gol przewagi Polski w meczu, mogli cieszyć się z wygranych kuponów. Mimo końcowej porażki biało-czerwonych, po strzale Adama Buksy na 1:0 bukmacher musiał sięgnąć głębiej do kieszeni, wypłacając miliony złotych graczom, którzy skorzystali ze specjalnego zakładu. Mimo tego, Superbet zdecydował że taka sama promocja będzie obowiązywała również na piątkowy mecz z Austrią!

– Specjalna Superprzewaga na Holandię, w ramach której zakłady zagrane na to, że Polska będzie prowadziła jednym golem zostały rozliczone błyskawicznie, przyciągnęła do nas mnóstwo nowych graczy i dała wiele radości wszystkim, którzy z niej skorzystali. Byliśmy jedynym bukmacherem w Polsce, u którego można było zarobić stawiając na biało-czerwonych. Zdecydowaliśmy się pójść za ciosem i ponowić tę wyjątkową wersję Supeprzewagi również przy okazji spotkania z Austriakami. Wszyscy sobie życzymy, żeby Polska wywalczyła komplet punktów i przybliżyła się do wyjścia z grupy, ale gdyby powtórzył się scenariusz ze starcia z Holendrami, kupony naszych graczy, o ile skorzystają ze specjalnego zakładu na prowadzenie zespołu Michała Probierza, będą bezpieczne – podkreśla Łukasz Seweryniak, General Manager Superbet Polska.

Superbet wierzy w biało-czerwonych, oferując swoim graczom również na mecz przeciwko Austriakom Superprzewagę na najwyższym poziomie. Sami obstawiający nie byli przekonani do zwycięstwa zespołu Michała Probierza z Oranje. Zdecydowana większość graczy postawiła na Holandię. Optymizm mniejszości stawiającej na Polskę w ramach specjalnej promocji się opłacił – w ciągu zaledwie szesnastu minut można było kilkukrotnie pomnożyć swój wkład, bez stresowania się niezwykle emocjonującą dalszą częścią spotkania, niestety zakończoną bez biało-czerwonego happyendu.

Jak będzie wyglądało starcie z Austrią?

– Po niezłej grze z Holandią na pewno jeszcze więcej osób zdecyduje się skorzystać z naszej promocji. Wystarczy zagrać „Mecz (1 gol przewagi Polaków i zakład wygrany)  – Polska”, żeby zakład był rozliczony na korzyść gracza przy jakimkolwiek prowadzeniu biało-czerwonych. Zapraszamy do wspólnej zabawy i oczywiście kibicowania Polakom – dodaje Seweryniak.

 Popisowa promocja Superbet

Mecze Polaków to jednak tylko kropla w morzu wydarzeń sportowych, przy których kupony ratowała Superprzewaga. Łącznie takich zdarzeń w samym 2023 roku było aż 837. Ponad połowa takich zdarzeń miała miejsce w piłce nożnej, ale warto pamiętać, że promocja działa szeroko również w innych dyscyplinach. Korzystają z niej pasjonaci koszykówki, piłki ręcznej, hokeja na lodzie, tenisa, siatkówki, skoków narciarskich, a od niedawna nawet… darta.

– O Superprzewadze moglibyśmy opowiadać bez końca, ale tak naprawdę liczby mówią same za siebie. Kwota wygranych dzięki Superprzewadze w zeszłym roku to niemal 40 milionów złotych, a z tej promocji skorzystało 90% naszych graczy. Teraz wprowadzamy ją przy okazji meczów Polski na Euro na jeszcze wyższy poziom – podsumowuje General Manager Superbet Polska.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL