SuperGame – Spotawheel – nowa promocja od Superbet

Ostatnia aktualizacja: 10 maja 2023

Superbet odpalił  nową, specjalną edycją gry typerskiej SUPERGAME SPOTAWHEEL. Rozgrywka trwa do 10 czerwca. Szansa na wygraną czeka w 5 rundach, a w każdej z nich należy zgadywać rozstrzygnięcia najważniejszych wydarzeń sportowych, bez względu na stan konta gracza Superbet.

W akcji promocyjnej wykorzystano ambasadora marki, byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej, Sławomira Peszkę. Ze szczegółami tej najnowszej promocji można się zapoznać poniżej.

—–

Masz równe 0 PLN, ponieważ tym razem nie wyszło z weekendową taśmą? A może jesteś totalnym świeżakiem i i nie zdążyłeś jeszcze wpłacić? To bez znaczenia, bo także Ty możesz brać udział w grze o SUVa i dużą kasę. Może to właśnie Ty poczujesz się jak ten gość:

Nagroda Główna w loterii Super Strzał na Mistrzostwa PRZEKAZANA!

i kilku innych, którzy zdążyli już odebrać zabytkowego Mustanga, czy Harley-Davidsona.

Ta wyjątkowa edycja SuperGame, to kilka rund w których tradycyjnie można rozbić Jackpot do 125 000 PLN. Najważniejsza Runda FINAŁOWA (29.05 – 10.06), zapewni także SuperSUVa na rok użytkowania dla osoby, która odpowie na najwięcej pytań dotyczących finału Ligi Mistrzów.

Auto przygotowane przez SpotAwheel

Samochód został przygotowany we współpracy z firmą Spotawheel  – dealerem aut używanych (ponad 1000 aut dostępnych od ręki). Wszystkie auta są dokładnie badane i odnowione w największym w Polsce profesjonalnym i ultranowoczesnym warsztacie. Każde auto dzięki temu jest w stanie idealnym i gotowe do użytkowania bezpośrednio po zakupie lub wypożyczeniu. Wyniki ich pracy prezentują się znakomicie:

https://youtu.be/lzgJaRdKvK0

Będzie zatem nie tylko komfortowo i sprawnie ale także co najważniejsze bezpiecznie. Jednak pamiętajcie, aby aplikacji Superbet używać tylko podczas postojów lub z fotela pasażera!

Powtórki goli dostępne od maja

Od maja pokusa korzystania jest bowiem jeszcze większa, ponieważ bukmacher wprowadził możliwość oglądania powtórek goli z najważniejszych lig świata. Dostępne będą między innymi gole z LaLiga, Serie A i Ligue 1. Nie trzeba być nawet zalogowanym. Wystarczy wejść w interesujący nas mecz na żywo i tam w zakładkę “STATS”.

Gotowi na walkę o Super SUVa? Udanej zabawy: https://superbet.pl/supergame


SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL