Superpiątka: Weekend z Super Regio

Najbliższy weekend stoi pod znakiem powrotu rozgrywek 3. i 4. ligi. Wraz z nimi nasza oferta Super Regio będzie przebogata, ale żeby nieco Wam ułatwić zadanie, wybraliśmy kilka prawdziwych hitów.

Sobota (12.03), godzina 15:00

Legionovia Legionowo – Świt Nowy Dwór Mazowiecki

W końcowym rozrachunku to spotkanie może zadecydować o awansie do 2. ligi. Porażka Świtu zdecydowanie zredukuje jego szanse na wywalczenie promocji. Z kolei na stracie punktów Legionovii skorzysta… Polonia Warszawa, która czai się za jej plecami i nie ukrywa swoich aspiracji sięgających szczebla centralnego.

Sobota (12.03), godzina 15:00

Olimpia Zambrów – ŁKS Łomża

Dla lokalnej społeczności, to derby, które elektryzują ich bardziej niż El Clasico. Do tego to przecież mecz, który będzie decydował o końcowym układzie tabeli 4 ligi podlaskiej. Dwie drużyny z dużymi ambicjami, obie chcą marzą o awansie. Ten cel może zrealizować tylko jedna z nich. Która? Bliżej celu będzie z pewnością ekipa, która zgarnie komplet punktów w najbliższy weekend!

Sobota (12.03), godzina 14:00

Mazovia Mińsk Mazowiecki – Victoria Sulejówek

Dla gości to być albo nie być w walce o wygranie ligi. Zimowe sparingi potwierdzają wysoką formę piłkarzy z Sulejówka. Victoria ma na rozkładzie kilka solidnych 3-ligowych ekip. Teraz naprzeciwko podopiecznych Łukasza Ryczkowskiego stanie „papierowy tygrys” z Mińska. Kadrowo i organizacyjnie Mazovia prezentuje się świetnie, ale ciągle nie ma to przełożenia na punkty. Zmienia to powoli trener Marcin Sasal, który od momentu objęcia posady w trakcie rundy jesiennej zdobył komplet punktów!

Sobota (12.03), godzina 13:00

Hutnik Warszawa – Narew Ostrołęka

Reforma rozgrywek na Mazowszu, sprawia że spadek czeka połowę obecnych czwartoligowców. Uniknąć tego chciałyby zarówno Hutnik i Narew, ale może im zabraknąć atutów, chociaż obie takowe mają. Dla gospodarzy jest nim zapewne nowy, piękny stadion na Bielanach. Z kolei goście stawiają na stranieri. Zimowe transfery oparte były w dużej mierze o obcokrajowców. Wygrany złapie oddech. Przegranego czeka kilka ciężkich tygodni.

Niedziela (13.03), godzina 13:00

Olimpia Olsztynek – Rominta Gołdap (1/8 finału Pucharu Regionalnego Warmińsko-Mazurski ZPN)

Oba zespoły w rozgrywkach ligowych to liderzy swoich grup, pewnie kroczący w kierunku czwartoligowych boisk. Tym razem przyjdzie im się jednak zmierzyć w rozgrywkach Regionalnego Pucharu Polski. Gospodarze to sensacyjny uczestnik ubiegłorocznego finału. Zawodnicy z Gołdapii w zeszłym roku zanotowali falstart i odpadli z niżej notowanym rywalem już na początku pucharowych zmagań. Historia lubi się powtarzać, czy tak będzie również tym razem?

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.