ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA OD E-PLAY

DRODZY NASI CZYTELNICY PORTALI MARKI E-PLAY

Już wkrótce zaczynają się Święta i panująca obecnie gorączkowa atmosfera powoduje, że trudno znaleźć jest czas na zadumę i spokojne cofnięcie się wstecz, do wielu poprzednich okresów świątecznych, w których wszyscy byliśmy znacznie młodsi. Młodsi o przeżyte lata i o doświadczenia życiowe.

Święta zawsze kojarzą się ze spokojem, tradycją i spotkaniami w gronie rodzinnym i swoich bliskich, są takim jedynym okresem gdy przestaje się myśleć o problemach dnia codziennego i kłopotach z nim związanymi.

Nie psujmy sobie atmosfery tych Świąt żadnymi niepotrzebnymi smutkami i problemami, zapomnijmy choć na te parę dni o otaczającym nas chaosie i niepewności związanej z sytuacją w branży hazardowej. Od tylu lat branża jest sekowana, utrudniane są legalne jej działania w poszczególnych sektorach – wyeliminowane są automaty do gry, poker skazany na banicję, kasyna ograniczane podatkami i bukmacherzy ze swoimi rygorystycznymi ograniczeniami.
Nowe prawo które zostało uchwalone w kwietniu spowodowało dramatyczną zapaść i kompletny chaos w działaniu wieloletnich struktur operatorskich, żmudnie od lat budowanych.
Czy dzieje się to na skutek jakiegoś misternego planu czy samoistnie do tego po kolejnych rozdaniach politycznych doszło, trudno jest jednoznacznie stwierdzić. Może kolejne miesiące, kolejny rok przyniesie jakieś zmiany, które pozwolą wieloletnim specjalistom z tej dziedziny gospodarki na dalszą, legalną pracę w tym sektorze?

Idą jednak Święta i w związku z tym życzę wszystkim czytelnikom i znajomym z tego naszego hazardowego świata, samego szczęścia i powodzenia, zdrowia i ogólnie samego dobrego. Życzę Wam aby w te Święta udało się na chwilę choć zapomnieć o kłopotach i skupić się na rodzinnych przyjemnościach.

Oby każdemu z Was Mikołaj przyniósł spodziewany prezent a bogactwo wyśmienitych potraw na świątecznym stole spowodowały, że lekko się on poczciwina ugnie.

I niech choć troszkę śniegu spadnie, bo co to za Święta jak jest jego brak?

Życzymy Wszystkiego Najlepszego

Iwo Bulski

oraz cała Redakcja E-PLAY

O Autorze

1 odpowiedź do “ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA OD E-PLAY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.