Świetny odzew podczas trzeciego Dnia Firmowego NOVOMATIC

Pandemia po raz kolejny pokazała, że ​​zdrowie jest najwyższym dobrem, a promocja zdrowia w miejscu pracy przynosi liczne korzyści zarówno pracownikom, jak i pracodawcom. Dlatego NOVOMATIC niedawno zaprosił wszystkich pracowników w swojej centrali w Gumpoldskirchen na Dzień Zdrowia.

Oczekiwania na trzeci już Dzień Firmowy NOVO były ogromne, ponieważ ze względu na COVID w ostatnim czasie praktycznie nie odbyły się żadne imprezy.

Ryszard Presch i Johannes Gratzl, Zarząd NOVOMATIC AG, powitali pracowników w pełnym słońcu na terenie siedziby koncernu:

„Ostatnie dwa lata były dla nas wszystkich dużym wyzwaniem. Po raz kolejny dowiedzieliśmy się, że przede wszystkim nasze zdrowie jest najważniejsza.Z okazji Dnia Firmy NOVO chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim naszym Pracownikom za ich niezwykłe zaangażowanie i jednocześnie dalej promować świadomość BHP w miejscu pracy.W końcu jeśli pracownicy mają się dobrze , firma też ma się dobrze”.

Zależność między zdrowiem pracowników a sukcesem firmy podkreślił również burmistrz miasta Gumpoldskirchen, Ferdinand Köck: „Zdrowi i zadowoleni pracownicy są wartością dodaną firmy. społeczność Gumpoldskirchen”.

Po uroczystym otwarciu dla pracowników udostępniono szeroki wachlarz ofert – od wykładów na temat redukcji stresu czy zapobiegania wypaleniu po liczne stacje zewnętrzne i wewnętrzne, takie jak badania kręgosłupa, analiza buta biegowego, odświeżenie pierwszej pomocy, szkolenia przeciwpożarowe po stacje sportowe takich jak koszykówka czy stacja testowa e-rowerów i rozległa ulica zdrowia. Dopełnieniem programu była loteria z wieloma wspaniałymi nagrodami.

Entuzjastyczne opinie pracowników potwierdziły sukces Dnia Firmy NOVO i utwierdzają w intencji kontynuowania tradycji tego wydarzenia w przyszłości.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.