Synot Games dzięki połączeniu z SuprNation zdobywa Europę

Ostatnia aktualizacja: 4 stycznia 2023

Firma Synot Games, twórca treści dla kasyn online, zapewniła sobie najnowszą ekspansję w Europie po nawiązaniu współpracy z maltańską grupą operatorską SuprNation.

Firma SuprNation, chwalona za silną obecność w Niemczech, Szwecji, Finlandii, Norwegii i Wielkiej Brytanii, powita pakiet treści dostawcy igaming w swojej liście marek gier, w tym flagowych VoodooDreams, a także NYspins i Duelz.

Dzięki temu operator, który chce zwiększyć swój zasięg rynkowy w skali globalnej, zyska szereg automatów wideo, w tym nowo wydane tytuły, takie jak Amazons Wonders, Solar God i Buffalo Hunt, a także „klasyki i najlepsze tytuły ”W pakiecie produktów firmy.

„Synot był na naszym radarze od dłuższego czasu i nie możemy się doczekać długotrwałej, udanej współpracy. Zawsze chcieliśmy oferować naszym graczom najlepszą zawartość i jesteśmy przekonani, że portfolio gier Synot przyciągnie różne segmenty graczy, od najbardziej doświadczonych po nowicjuszy”.

– zauważył Rasmus Hammar, menedżer kasyna w SuprNation.

Lista Synot Games obejmuje ponad 60 tytułów, dostępnych w 25 językach i dostępnych w ponad 120 krajach. Dostawca treści posiada licencję Malta Gaming Authority i UK Gambling Commission oraz posiada certyfikat w całej Europie.

Gry są już certyfikowane w kilku jurysdykcjach, w tym w Hiszpanii, Włoszech, Portugalii, Szwecji, Danii, Łotwie, Litwie, Czechach, Słowacji, Rumunii, Chorwacji, Grecji, Wielkiej Brytanii i na Malcie.

„SuprNation to wspaniały partner, z którym dążymy do zwiększenia zasięgu naszych gier z najwyższej półki oraz innowacyjnych narzędzi do zaangażowania. Cieszymy się, że możemy z nimi współpracować i udostępniać naszym graczom nasze najlepsze treści. Dzięki temu dodatkowi stale zwiększamy nasz zasięg na całym świecie. Cieszymy się, że możemy dodać kolejny filar do naszej listy operatorów na żywo ”. Z niecierpliwością czekamy na to nowe partnerstwo i jesteśmy pewni, że będzie ono bardzo owocne ”

– powiedziała Priscilla Gatt, szefowa działu rozwoju biznesu w Synot Games.

 

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL