Synot Games podpisuje umowę z Playtech

Synot Games ogłosiło nową umowę na dystrybucję treści z Playtech, jedną z wiodących światowych firm zajmujących się technologiami hazardowymi.

Transakcja ta jest kolejnym ważnym punktem zwrotnym w strategii rozwoju Synot Games, polegającej na dalszym dostarczaniu treści związanych z grami na nowe, regulowane rynki.

To partnerstwo jeszcze bardziej wzbogaci istniejącą ofertę Playtech popularnych tytułów, w tym takich topowych tytułów, jak Book of Secrets, Respin Joker, Mysterious Atlantis oraz najnowsze wydania Pixel Reels, Fruits Go Multiply, Diamondz i inne. Automaty Synot będą dostępne zarówno w rozdzielczościach stacjonarnych, jak i mobilnych.

Popularność ponad 70 własnych gier Synot gwałtownie wzrosła wśród największych europejskich marek kasyn online, a także w salonach sprzedaży detalicznej i jest teraz dostępna dla szerszej publiczności graczy.

„To partnerstwo pokazuje nasze zaangażowanie w poszerzanie naszego zasięgu o nowe regulowane rynki na całym świecie i nie możemy się doczekać udanego partnerstwa”

– skomentował Ivan Kodaj, dyrektor generalny Synot Games.

„Cieszymy się, że Synot Games dołączył do sieci dystrybucji Playtech jako jej partner w zakresie oprogramowania kasynowego. Skala i dystrybucja Playtech to potężna oferta dla potencjalnych partnerów i jest to świetny przykład naszego zaangażowania we współpracę z właściwymi i znanymi firmami w celu dostarczania doskonałych treści na regulowane i rozwijające się rynki.

– powiedział Tomasz Mogiła, country manager w Playtech.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.