Szczęśliwiec wygrał prawie 8 mln

Totalizator Sportowy

Dokładnie 7 955 178,10 zł. Tyle warta jest „szóstka” w Lotto, która padła w punkcie lotto przy ul. Jana III Sobieskiego 9 w Białej Podlaskiej. Grający wybrał metodę chybił trafił.

Lubelski Oddział Totalizatora Sportowego podsumował pierwszy kwartał br., który był rekordowy pod względem wygranych. Łącznie w grach liczbowych i loteriach wypłacono ponad 34,5 mln zł. W województwie lubelskim w pierwszym kwartale br. kilkakrotnie padła główna wygrana w Lotto, Ekstra Pensji, Mini Lotto, Keno oraz Szybkie 600.

W Muli Lotto, 16 marca, w Białej Podlaskiej, padła wygrana w wysokości ponad 300 tysięcy złotych. Cztery dni wcześniej ktoś wygrał w Lotto 28 tysięcy zł. Dokładnie taka wygrana padła też w Białej Podlaskiej w Multi Multi. W tej samej grze aż 60 tysięcy wygrał mieszkaniec Łukowa.

Z kolei w Sławatyczach 1200 zł co tydzień przez cały rok otrzymuje zwycięzca gry Szybkie 600. BIAŁA PODLASKA O wielkim szczęściu w grze może mówić osoba, która 12 maja wygrała w Lotto niemal 8 mln zł w kolekturze przy ul. Sobieskiego w Białej Podlaskiej. Dokładnie 7 955 178,10 zł — tyle warta jest „szóstka” w Lotto, która padła w punkcie lotto przy ul. Jana III Sobieskiego 9 w Białej Podlaskiej. Grający wybrał metodę chybił trafił. Liczby wylosowane w Lotto 12 maja to: 12, 14, 21, 25, 45, 49.

Jest to obecnie najwyższa wygrana w grach Lotto, jaka kiedykolwiek padła w Białej Podlaskiej. Wcześniejszy lokalny rekord należał do „szóstki” w Lotto z lipca 2006 roku, która warta była prawie 3 mln zł.

Czwartek przyniósł aż trzy wysokie wygrane w grach Lotto. W Białej Podlaskiej rozbito kumulację w Lotto, która sięgnęła niemal 8 mln zł. W Poznaniu padło 1,2 mln zł w Keno, natomiast w Wałczu – Ekstra Pensja, czyli 5000 zł wypłacanych co miesiąc przez 20 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.